Asansor Simulator Giriş Ekranı

Emin misiniz hocam :(
mesela şu konuyu okuyun, anlarsınız direk. Tek amacım, insanların benim hakkımdaki görüşlerini merak etmemdi. Lanet olsun.

Belki bir kıyak :)

Bilmem, belli değil.

Arkadaşlar görüntü kalitesinin sebebi, oyunu 4 GB RAM'le yapıp, arkada 14 tane uygulama açık olmasına rağmen 4 GB ile video çekmemdir.

AAA! O konunun sahibi sen miydin? Açık konuşayım, ilk başta gereksiz bulmuştum konuyu. Keşke açıklamasını yapsaymışsınız.

Hocam bence ekran güzel fakat yükleniyor yazı fontunu değiştirebilirsiniz. Asansor Simulator yazısını da daha belirgin hâle getirebilirseniz güzel olur.
Orası tamamiyle değişecek hocam.
Hocam, izledim şimdi. Müzik çok iyi. Tam bir asansör müziği. Arkaplan sıkıntı, Simcity'den almışsınız sanırım. Yükleniyor yazısının yerine, diğer arkadaşların da dediği gibi asansör inip çıkabilir. Asansör Simulator yazısı ise pek iyi değil, okunmuyor.
Hocam orası tamamiyle yeniden değişecek.
İlk görüntülerin gelmesi güzel. 🙂

Elbette değiştirelecek, düzenlenecek şeyler var ancak ilerleme güzel.

Beni listeye almışsınız, teşekkür ederim. Yalnız zaten makul bir fiyata sunacağınızı belirtmiştiniz. Destek olmak isterim böyle bir durumda. Ayrım olmaz hem. 🙂
Teşekkürler hocam.

İlk başta öyle yapacaktım. Herkese ücretsiz dağıtacaktım. Sonra şöyle düşündüm;
Beni linçleyenlere, beni sevmeyenlere, beni tersleyenlere niye oyunum ücretsiz olsun ki?
Sizlere atabilirim ama ücretsiz.

Ben linçlemedim :D. Bana da bana daaa.

Birkaç dakikada ortaya bu çıktı, istersen uğraşabilirim de.
Elevator.jpg

Emin misiniz hocam :(
Mesela şu konuyu okuyun, anlarsınız direk. Tek amacım, insanların benim hakkımdaki görüşlerini merak etmemdi. Lanet olsun.
Haklısınız, insanlar çok bencil yazdıkları cevabın sizi kırabileceğini düşünmüyorlar.
Ama asansör Simulator'u de beleşe getirdik.Var mı daha iyisi? :D
Bu arada azmini tebrik ederim, kötü bir bilgisayarda oyun yapmak zor iş.
Ben de kötü bir bilgisayarda oyun yapmak için uğraşmıştım ve nasıl olduğunu gayet iyi biliyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar asansor Simulator'un giriş ekranını tasarladım. Video kalitesinden dolayı kusura bakmayın. Şu an "oyna", "ayarlar" ve "çıkış" kısmı için uğraşıyorum. Oyuna girerken şöyle bir ekran çıkacak; (sistemim malum, bu yüzden video kalitesi kötü. Arkada çok fazla program açık o yüzden kötü oldu :( )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Kanal kardeşimin, kendimin kanalı yok. Kusura bakmayın. Sanırım buraya da video yüklenmiyor.
Not: Sonradan fark ettim, gerçekten görüntü kalitesi çok kötü. Kusura bakmayın, zaten biraz anlaşılıyor :)

oyun sadece şu kişilere ücretsiz olacak;

@Enes3078
@Alpha Centauri
@Chloe Price
@Negan Smith
@Buğra S
@rydn
@yika38

Bu kişiler isterse bana mail yoluyla ulaşıp oyunun ücretsiz versiyonunu alabilirler. Tabi ki oyun çıkınca.
Bir de bu kişilerin yazdıkları yorumlara ağırlık vereceğim.

Ne kadar olacak merak ettim.

Geri
Yukarı