Asansor Simulator Giriş Ekranı

Oyun sadece asansör üzerine kurulu olmasın, değişik aktiviteler de yapabilelim. Eğlence, kumar gibi. Oyunda karakterimiz acıktığında veya uykusu geldiğinde ekranın altında altyazı şeklinde bir uyarı çıksın ve bu uyarı esnasında ses gelsin. "Çok açım, yemek yemeliyim" veya "Uykum var, dinlenmem gerek" gibisinden. Aklıma daha fazla öneri gelirse konuya yazarım, kolay gelsin. Bu arada arkadaşların da dediği gibi oyunu deneyip yorumlamamız için beta sürümü olursa iyi olur.

@acv
Bunu da size yaptım hocam. Güle güle kullanın.

Eki Görüntüle 676454
webtiger-arh-removebg-preview.png

(Anlayan anladı.)

Oyun sadece asansör üzerine kurulu olmasın, değişik aktiviteler de yapabilelim. Eğlence, kumar gibi. Oyunda karakterimiz acıktığında veya uykusu geldiğinde ekranın altında altyazı şeklinde bir uyarı çıksın ve bu uyarı esnasında ses gelsin. "Çok açım, yemek yemeliyim" veya "Uykum var, dinlenmem gerek" gibisinden. Aklıma daha fazla öneri gelirse konuya yazarım, kolay gelsin. Bu arada arkadaşların da dediği gibi oyunu deneyip yorumlamamız için beta sürümü olursa iyi olur.
Beta yı deneyeceğim hocam. O ses işini de yapmayı düşünüyorum. Onun dışında zaten karakter acıkacak ve yorulacak. Eğer siz asansörcülüğü öğrenirseniz, bırakırsınız o kumarı, eğlenceyi. Çok ciddiyim hocam. Gidersiniz mesela, 1 gün asansörün montajına girersin. Bu zaten sürer en az 15 gün.

Yanlış anlamayın ama bu seviye gibi bir oyuna 10 TL koysanız bile bence çok fazla. Hangi platformdan yayınlayacaksınız?
Daha bunlar ilk hocam. Oyunun tam nasıl olacağını siz tam bilmiyorsunuz galiba. Oyunda bir çok özellik olacak. Ki asansörcülük öyle kolay bir meslek değil. Oyunu tam anlamıyla gerçek hayat gibi yapacağım. Steam e koyacağım.

Daha bunlar ilk hocam. Oyunun tam nasıl olacağını siz tam bilmiyorsunuz galiba. Oyunda bir çok özellik olacak. Ki asansörcülük öyle kolay bir meslek değil. Oyunu tam anlamıyla gerçek hayat gibi yapacağım. Steam e koyacağım.
Anlaymaya çalıştığım şu. Tek kişi kısa bir sürede ne kadar iyi bir oyun yapabileceksiniz? Hadi yaptınız optimizasyonu nasıl olacak? Kısa vadede orta düzey dahi bir şey çıkacağını sanmıyorum. Varsa bir, iki fotoğraf atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı