Asansor Simulator Giriş Ekranı

Hocam tavsiye korsan indirmişse oyunu FPS 5'e sabitlensin ama oyuncu yükseltemesin.
Bence mantıklı ama başka bir çözüm, oyunun Demo'su gibi olsun. Herhangi bir korsan dosyası tespit ederse oyun Demo gibi çalışsın. Eğer oynayan kişi beğenirse oyunun kendisini alır. Hem böylelikle oyuncuyu kendinden soğutmaz. :)

5 bile değil 1'e sabitlesin. Hatta varsa 0.5 falan :D. 5 FPS'te bile oynayacak deliler var çünkü.
Hocam garanti veriyorum bu oyun 5 FPS de oynanmaz :D
Bence mantıklı ama başka bir çözüm, oyunun Demo'su gibi olsun. Herhangi bir korsan dosyası tespit ederse oyun Demo gibi çalışsın. Eğer oynayan kişi beğenirse oyunun kendisini alır. Hem böylelikle oyuncuyu kendinden soğutmaz. :)
Olabilir hocam.

5 bile değil 1'e sabitlesin. Hatta varsa 0.5 falan :D. 5 FPS'te bile oynayacak deliler var çünkü.
Ama oyuncuyu kendinden soğutur. :)

Alacağı varsa da almaz. :D

Ama FPS fikri mantıklı. 1 FPS :D

Bu arada listeyi bekliyorum. Yapmak için heyecanlıyım. Mümkünse çok yardımı dokunanları ekleyelim. Diğerlerini de "TEŞEKKÜRLER" adı altında yazarız. :)

Ama oyuncuyu kendinden soğutur. :)

Alacağı varsa da almaz. :D

Ama FPS fikri mantıklı. 1 FPS :D

Bu arada listeyi bekliyorum. Yapmak için heyecanlıyım. Mümkünse çok yardımı dokunanları ekleyelim. Diğerlerini de "TEŞEKKÜRLER" adı altında yazarız. :)
Hocam oyunu korsan olarak indirsinler, ama ekranda "OYUNUN KORSAN OLARAK İNDİRİLMESİ YASAKTIR. LÜTFEN OYUNU ORİJİNAL OLARAK İNDİRİN" yazsın bence. FPS falan olmasın.
12 FPS ile LEM rütbesinde rekabetçi oynayan var hocam, bunu 5'te oynayan da olur mu olur biz işimizi sağlama alalım :).
Olabilir hocam.
Ben ETS2 13 Orta ve Yüksek grafik arasında 13 FPS oyunuyorum. :D

Oyun orijinal. :)
Bu kötü oldu hocam.

@Webcam kullanan insan sorun yok hocam. Ben halimden mumnunum. :D

Bu arada, korsanı tespit etsin ve oyunu Demo sürümüne çevirsin. Belki o kodu da kırarlar. :D
Ve sağ üste köşede oyun korsandır yazsın. :)

Oyuncuyu bezdirmesin ama. Oyuncunun ilgisini çeksin ki satın alsın. :D

@Webcam kullanan insan sorun yok hocam. Ben halimden mumnunum. :D

Bu arada, korsanı tespit etsin ve oyunu Demo sürümüne çevirsin. Belki o kodu da kırarlar. :D
Ve sağ üste köşede oyun korsandır yazsın. :)

Oyuncuyu bezdirmesin ama. Oyuncunun ilgisini çeksin ki satın alsın. :D
Oyunun videosunu izleyenin almak istediğinden emin olacağım hocam inşallah :)
O korsana en son çözüm getirelim hocam. Onun için başka bir konu açayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı