ASELSAN meslek lisesini kazanabilir miyim?

Ashiaw

Centipat
Daha fazla  
İstediğim lise ASELSAN Meslek. Geçen yıl 439 ve 459 ile kapatmış. Benim töder-2'de yaptığım sonuçlar da burada.
Türkçe: 17 doğru 3 yanlış. Okulun denemelerinde 19 ya da 20 yapıyorum.
İnkilap: 10D.
Din: 9D 1Y.
İnglizce: 10D.
Matematik: 15D 2Y 3B.
Fen: 19D 1Y.

Bunun üstüne biraz daha koyarsam tutar mı?

451 ile kapatmış 459 değilmiş.

Son düzenleme:
Senenin başında Atatürk Anadolu istiyordum ama ASELSAN meslek te okuyanlara işe alımda öncelik veriyorlarmış bir de burs olayları var o yüzden ASELSAN istemeye başladım peki yaptığım netler yeterli midir? Son zamanlarda çok sıkı bir çalışmaya başladım okuk 8.30 da başlıyor 18.00 da bitiyor eve geliyorum yemek yiyorum ve dinleniyorum 19.30 da derse başlıyorum 1 tane genel deneme çözüyorum deneme bittikten sonra 1 branş denemesi ve soru bankası çözüyorum 00.00-00.30 arasında bitiyor daha sıkı bir tempoya mı girmem lazım yoksa bu yeterli midir?

Söylemedin yüzdelik dilimini ama kendim baktım neyse. Yüzdelik 2.67 almış en son ve sürekli bir yükseliş trendi var yani bu sene girmek daha da zorlaşacak. Sınav netlerin hakkında bir şey diyemem çünkü sınavın kolay yada zor olduğunu bilmiyorum. Benim girdiğim sene TÖDER den 400 puan yapmıştım ama gerçek sınavda 454 yaptım sınav kolay olduğu için. Yani puan çok değişken yüzdelik dilime baktığımızda da bu sene 2 veya altına düşebilir gibi temponu daha arttırman lazım. Branş denemesi çözmek yerine MEB her ay örnek soru yayınlıyor onları çözmeni tavsiye ederim son ay sadece örnek soru çözmüştüm gerçek sınavda matematik netim denemelerden çok daha iyi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı