Asgari Ücret 11402 TL Olarak Belirlendi

Birazcık kafası çalışan herkes durumun farkında zaten hocam. Anca kendi kuş beyinli destekçilerinin gözünü boyarlar. Gerçi onlar bile hala seçimleri kazanmasına yetiyor.

Gerçeten artık üzülmüyorum, umarım aç aç kıvranırlar susuz kalınca da reis derler mi bakalım. Ya da Afganlar kızına tecavüz edince ne derler bakalım. Gram üzülmem.

A-haber'de bir haber gördüm, 250gr ekmeğin 200Gr'ye düşürülmesi konuşuluyor, ne düşünüyorsunuz diye soruyorlar halka. Adamlar diyor ki, çok iyi olur, zaten israf oluyordu.

Hangi dünya ülkesinde gramaj düşünce mutlu olunur ki? Kardeşim madem israf oluyor, git küçük ekmek al. Tutan mı var seni? Sanki ekonomi iyi de, ekmek israf oluyor.

Bu halk bu yönetimle gayet mutlu, %52'lik kesim çok mutlu olmuştur bu haberi duyunca. Bol şanslar diliyorum herkese.

O kanalı ciddiye alıp izleyenlerin zeka seviyesini biliyoruz bu forumdaki insanları zeka seviyesinin yanından bile geçmiyor.😀

Bundan seneler önce bu para lükse ermenin ederi idi. Şu an "asgari"...

Bir aile için evet aşırı yetersiz ama tek yaşayan birisi geçinebilir diye düşünüyorum ama maalesef bazı şeyleri kısması gerekir. Ben de asgari ücret veya çok az üstüne çalışıcam bu yaz ve 3 aylık kazancımla giriş seviyesi bir motoru bile zor alacağım.
Gidip hükümeti savunmaya devam et. Kiralar en az 7000 Lira olmuş tek yaşayan biri geçinebilir diyor. Aile evinde yaşarsan kira ödemeden elbet yeterli gelir sana. Size üzülmüyorum da olayların farkında olanlara çok üzülüyorum çok.

Demokrasi böyle hocam yapacak bir şey yok. 52 memnunmuş biz de devam ediyoruz. Adamlar zamları marketler yapıyor diyor benim oyumla bu adamın oyu bir işte. Yapacak bir şey yok devamm.

Türkiye yüzyılı böyle olur işte. Şahlanıyoruz hey maşallah (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı