Asgari ücret 5.500 TL oldu!

İlk defa sana hak verdim haklısın aslında.

Asgari ucretin artmasi maalesef benim moralimi bozuyor artik. Yeni yilda gelen zammin etkilerini gordukten sonra cidden kotu hissettiriyor.

Asgari ücretin devamlı yükseldiği bir ülke, sefaletlerle dolu bir ülkedir. Asgari ücretin yükselmesine sevinenlere üzülüyorum.

Asgari ücret 4200 TL iken alabileceğiniz şeyleri, 5500 TL iken alamayacaksınız.

Hayır benim aileden gelme harçlığımda değişmedi lise 1'de de 10 lira alıyodum şimdi 2.mezun senem hala 10 lira alıyorum ahahahahha ekonominin özeti bu valla.

Arkadaşlar ekonomiye eyvallahta resmi olarak 6 milyon gayri resmi 10 milyon Arap nüfusu var memlekette. Bunun gelecekte demografik bir felaket olacağını düşünenlerdenim. Bizim vergilerle hükümet bunlar için Suriye'de bina dikiyor. Kendi halkı bu kadar ekonomik kriz içerisindeyken bi tereyağ bile yiyemezken dünyaya da en çok gıda yardımı yapan enteresan bi ülkeyiz. Ortadoğu ile bağı kesmek lazım. Yani artık ciddi ciddi Türk milletinin hem bu Suriyelilere karşı hem de ekonomi için sokaklara çıkma taraftarıyım ama malum işte. 2 kere tutuklanmış ceza almış biriyim bu arada.

Güzel ya da kötü oldu. Gene zamlar gelecek gene her şey zorlaşacak. Ekmek 5 TL olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…