Asgari ücret gerçekten bir aileye yeter mi?

Cenkkaraman

Hectopat
Beyler asgari ücret, evi olan birisine gerçekten yetebilir mi? Geçen bir arkadaş evi olan birisine rahat yetebileceğini söyledi. Böyle bir şey mümkün mü? Sadece geçinmek konusunda ve ihtiyaçlar konusunda soruyorum.

Kira vermiyorsa ve Aile küçük bir aile ise yetebilir. Ama muhtemelen yaşayabilmek için yaşayacaklar. Yani keyif yapmak isteseler, stres atmak isteseler zorlanacaklar.

Ha bu arada eğer Arabaları var ise iş iyice zorlanabilir bence. Arabanın benzin parası, bakımı vs. derken o da paradan çalıyor.

Son düzenleme:
Beyler asgari ücret, evi olan birisine gerçekten yetebilir mi? Geçen bir arkadaş evi olan birisine rahat yetebileceğini söyledi. Böyle bir şey mümkün mü? Sadece geçinmek konusunda ve ihtiyaçlar konusunda soruyorum.
Kendi evi varsa 2 çocuğu bile olsa da yeterlidir. Kirada kalıyorsa yetmez tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:

Her gün simit yersen yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı