Aşı olamıyorum

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Gelecek ay yurt dışına çıkış yapacağım için 4. doz aşı olmam gerekiyor. 2 gündür randevu alarak hastaneye gidiyorum. Ancak 6 kişi gelmediği için aşı olamıyorum. Bugün 1 saat civarı hastanede bekledim, 6 kişi olunmuyor. Aşı olamıyorum. Özel hastanelerde ücret karşılığı falan aşı olabiliyor muyuz?

Gelecek ay yurt dışına çıkış yapacağım için 4. doz aşı olmam gerekiyor. 2 gündür randevu alarak hastaneye gidiyorum. Ancak 6 kişi gelmediği için aşı olamıyorum. Bugün 1 saat civarı hastanede bekledim, 6 kişi olunmuyor. Aşı olamıyorum. Özel hastanelerde ücret karşılığı falan aşı olabiliyor muyuz?
Sağlık ocağından yada başka bir hastaneden dene. Bir de artık aşı olmaya çok da gerek yok 3 doz fazlasıyla yeterli ve vücudumuz artık direnç kazandı grip gibi bir şey sayılıyor aşılı kişiler için korona.

Sağlık ocağından ya da başka bir hastaneden dene. Bir de artık aşı olmaya çok da gerek yok 3 doz fazlasıyla yeterli ve vücudumuz artık direnç kazandı grip gibi bir şey sayılıyor aşılı kişiler için korona.
Bölgemde ki hiçbir sağlık ocağında randevu çıkmıyor. Aslında 4. dozu olmak istemiyordum. Ancak gelecek ay İspanya'ya gideceğim. Son dozumdan uzun bir süre geçtiği için hatırlatma dozu olmam gerekiyor. Diğer türlü çıkış sağlıyamıyorum.

Ücret karşılığı aşı olunuyor diye biliyorum. Ben öyle olmuştum.
Ne kadar bir ücret ödemiştiniz acaba?

Hiç hatırlamıyorum. Ücret ödememişte olabilirim, net hatırlayamadım çünkü. Medical Park Pendik Hastanesi'nde aşı olmuştum.
Ben de Pendik'te yaşıyorum. MHRS'den Medical'e de baktım, orada da randevu yok. Gidip sormak lazım aslında. Yarın bir de Marmara Üniversitesi'nde şansımı deneyeyim. :D Pendik Devlet'te aşı olunmuyor.

Marmara Üniversitesi'nde pek mümkün olduğunu sanmıyorum :D İlgilenen yok desek pekte gerçek dışı söylem olmaz.
4/4'lük sağlık sistemimizde ne muayene olabiliyorum, ne de aşı olabiliyorum. En son cildiyeden randevu alıp hastaneye gidince muayene olamadan geri dönmüştüm. O zaman yemin etmiştim ölmediğim sürece bulaşmayacağım diye. Gene zorunda kaldım. Para verip aşı olabilsem o şekilde olacağım. Ama bilmiyorum.

4/4'lük sağlık sistemimizde ne muayene olabiliyorum, ne de aşı olabiliyorum. En son cildiyeden randevu alıp hastaneye gidince muayene olamadan geri dönmüştüm. O zaman yemin etmiştim ölmediğim sürece bulaşmayacağım diye. Gene zorunda kaldım. Para verip aşı olabilsem o şekilde olacağım. Ama bilmiyorum.
Uğramanız gereken en son "hastane" Marmara Üniversitesi olmalı :D

Geri
Yukarı