Asic madencilik 2023 yılında mantıklı mı?

Yanınızda getirebilirsiniz sorun olmaz. (1 adetden fazla olmazsa)
Cihaz hakkında bir bilgim yok ama Çin'den temin edilmeme ihtimali düşük. 😅

Hayır hocam sipariş vereceğim eve gidip almayacağım.

@TENSES hocam 2 adet 4090 ya da 5 adet 4070 Ti alsam çalıştırsam 2024 sonuna doğru boğa sezonuna girileceği söyleniyor sizce mantıklı olur mu?

Son düzenleme:
Hayır hocam sipariş vereceğim eve gidip almayacağım.

@TENSES hocam 2 adet 4090 ya da 5 adet 4070 Ti alsam çalıştırsam 2024 sonuna doğru boğa sezonuna girileceği söyleniyor sizce mantıklı olur mu?
2024 sezonu bence de boğa olacak ama şuanda yatırım yapmak mantıklı değil. Boğa sinyali aldığınız zaman yatırımlara başlamak lazım.
Bir de hangi coinler kar sağlayacak ve bu aldığın kartlar o coinlerde ne kadar karlı olacak bu önemli.

2024 sezonu bence de boğa olacak ama şu anda yatırım yapmak mantıklı değil. Boğa sinyali aldığınız zaman yatırımlara başlamak lazım.
Bir de hangi coinler kar sağlayacak ve bu aldığın kartlar o coinlerde ne kadar karlı olacak bu önemli.

Bir ekran kartı alayım diyorum bir asic bende şaşırdım hocam :D

Hocam siz bir şekilde bu sektörden para kazanmak istiyorsunuz da zamanlama çok yanlış. Doğru yatırımı yanlış zamanda yaparsanız başarısız olursunuz o yüzden doğru zamanı beklemek gerekli diye düşünüyorum.

L7 almakta kararlıyım gibi hocam aklımdaki tek sorular bozulur mu elimde kalır mı 1 yıl anortiden sonra kâr bırakacak mı?

L7 almakta kararlıyım gibi hocam aklımdaki tek sorular bozulur mu elimde kalır mı 1 yıl anortiden sonra kâr bırakacak mı?
Sağlıklı çalışabileceği bir ortamda olduğu sürece kolay kolay bozulcağını sanmıyorum. Kaliteli bir akım korumalı priz kullanmanız da gerekli.
Bu asic cihazları tamir eden yerler de var artık Türkiye'de yedek parça da bulunabiliyor gibi.

Sağlıklı çalışabileceği bir ortamda olduğu sürece kolay kolay bozulcağını sanmıyorum. Kaliteli bir akım korumalı priz kullanmanız da gerekli.
Bu asic cihazları tamir eden yerler de var artık Türkiye'de yedek parça da bulunabiliyor gibi.
Amortiden sonra kâr sağlar mı sizce tespitiniz varmıdır?

L7 de halving yaşanacak mı bu arada
Bir de bu işi kapsamlı şekilde öğreneceğim bir yer var mıdır?
Litecoinin halvingine 49 gün kalmış. Konudan bağımsız litecoin alınabilir muhtemelen artış yaşanır.
Madencilik için öğrenilecek aşırı bir bilgi yok yani araştırma yapmanız gerekli sadece forumlarda vs.

Geri
Yukarı