Asiimov mu Ice Coaled mı?

Mandosii

Picopat
Şu anda bende AK-47 bloodsport MW var bunu takaslayıp karşılığında.
AK-47 ıcecoaled ft.
Ump Primal saber ft.
Desert eagle kumicho Dragon ft.
Glock18 gamma doppler ft.
AWP fever dream ft.
P90 chopper ft.
SG553 Dragon tech ft.
(M4A4 emperror ve USP traitor a sahibim o yüzden bunları eklemedim)

İtemlerini almak istiyorum ama AK-47 de kararsız kaldım onunyerine asiimov mu almalıyım yoksa başka bir skinmi (ileri zamanlarda fiyatı düşmeyecek bir skin olarak)
Hangisini seçeceğimi bilemedim ama görüntü olarak ıce coaledı çok daha seviyorum sizin tavsiyeniz nedir? Ya da takas yapmayıp şu anki AK-47 mi kalmalı yatırımsal olarak tavsiyeniz nedir?

Bu dediğin takası nerde yapıyorsun ki? Aşırı zarar ediyorsun çünkü bu yapacağın takasla.

Hocam asiimov fiyat grafiğini tümüne alırsanız yükselmekte olan bi skin ice cooled ise düşmüş ve daha yeni yeni yükselişte. Asiimov artık düşme potansiyelini kaybetti zamanla daha da değerlenir diye düşünüyorum tabii ki en iyisini siz bilirsiniz

Hocam asiimov fiyat grafiğini tümüne alırsanız yükselmekte olan bir skin ice cooled ise düşmüş ve daha yeni yeni yükselişte. Asiimov artık düşme potansiyelini kaybetti zamanla daha da değerlenir diye düşünüyorum tabii ki en iyisini siz bilirsiniz

Çok haklısınız en büyük etken eski bir skin olması asiimov skinleri neredeyse oyunun başından beri bizimle onunda büyük bir etkisi oldugunu düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı