Aşık mı oldum?

Eren_16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Şu anda 16 yaşındayım, hayatım boyunca hiçbir kıza bu kadar değişik hissettiğimi hatırlamıyorum. Dershanede bir kız ile aynı sınıftayız, 2-3 hafta sonra kızdan gözümü alamamaya başladım ilk başlarda fark etmemiş gibiydim. Ancak bu hafta içerisinde her gün gördüğümde içim bir tuhaf oluyor, bir acı ya da değişik bir his ve her baktığımda kalbim çarpıyor, şarkı dinlerken normalde hiçbir şey düşünmezken aklıma hep o giriyor zar zorda olsa unutmaya çalışıyorum ama sonra tekrardan oluyor. Yaklaşık 2 gündür de gece rüyalarımda görmeye başladım. Kendime aşık olduğumu inandıramıyorum, kıza açılacak oluyorum ya geçici bir şey ise diyerekten onu kırmaktansa hiç konuşmamayı tercih ediyorum.

Ya ilk olarak git bir konuş, tanış kızla.

Aklımda var ama cesaret edipte gidemiyorum yanına. Şu anda aşık mı yoksa sadece geçici bir hoşlanma mı olduğunu çözmek istiyorum açılmayı daha sonra cesaretimi toplayınca konuşmak istiyorum sakince. Aksi taktirde fazla heyecan yapabilirim yanlış bir şey söylemek istemem.

Aklımda var ama cesaret edipte gidemiyorum yanına. Şu anda aşık mı yoksa sadece geçici bir hoşlanma mı olduğunu çözmek istiyorum açılmayı daha sonra cesaretimi toplayınca konuşmak istiyorum sakince. Aksi taktirde fazla heyecan yapabilirim yanlış bir şey söylemek istemem.
İkisi de...
Aşık olmanın sebebi hoşlantı.

Bence açılın, en azından tecrübe edinirsiniz.

Deneyeceğim çünkü aklımdan bir türlü çıkmıyor.
Ama eğer bir şeyde hissetmiyorsam açılmam onu üzmesinden başka bir şey yapmaz.

Sanırım hala aşığım ve pazartesi kesin açılma kararımı verdim teşekkürler. Bütün gün aklımdan çıkmıyor derslerde farkında olarak veya olmayarakta gözüm hep onu yokluyor birkaç gündürde zaten kendimi derslere veremiyorum. En iyisi açılmak olacak abilerim teşekkürler.

Son düzenleme:
Aşk ile sevgi çok farklı şeyler. Herkesi sevebilirsin değişik duyguların olabilir ama bir kişiye aşık olursun. Bunun ne olduğunu kendin keşfedeceksin.
Bol şanslar... :)

Aşk ile sevgi çok farklı şeyler. Herkesi sevebilirsin değişik duyguların olabilir ama bir kişiye aşık olursun. Bunun ne olduğunu kendin keşfedeceksin.
Bol şanslar... :)

Pazartesi yoktu. Nasip bugüneymiş otobüste biraz sohbet ettik, Valorant hesabını, Discord ve telefon numarasını verdi aynı dershanede ve sınıfta olmamız işleri daha da kolaylaştırdı sanırım oluru var gibi hocam ilk defa böyle bir işe giriştim inşallah tertemiz bir şekilde ilk ve son olur. Gerçekten güzel duygular nesine bağlandım bilmiyorum ama sanki o yokken bir şeyler eksik gibi onunla konuşurken zamanın nasıl geçtiğini bile anlamadım. Artık gerisini zaman gösterecek çok teşekkürler iyi günler...

Pazartesi yoktu. Nasip bugüneymiş otobüste biraz sohbet ettik, Valorant hesabını, Discord ve telefon numarasını verdi aynı dershanede ve sınıfta olmamız işleri daha da kolaylaştırdı sanırım oluru var gibi hocam ilk defa böyle bir işe giriştim inşallah tertemiz bir şekilde ilk ve son olur. Gerçekten güzel duygular nesine bağlandım bilmiyorum ama sanki o yokken bir şeyler eksik gibi onunla konuşurken zamanın nasıl geçtiğini bile anlamadım. Artık gerisini zaman gösterecek çok teşekkürler iyi günler...
Adınıza çok sevindim. Umarım gönlünüzce olur. Gelişme oldukça bilgilendirirseniz sevinirim. :)

Geri
Yukarı