Aşık olduğum kız kafamdan gitmiyor

Hocam Eylül'ün başlarında tipi güzel olan bir kızdan aniden hoşlanmaya başlamıştım, gerçekten hislerim aniden doğmuştu. Kız ile kafa yapımın uyuşmadığını biliyordum fakat güzelliği yüzünden aylarca vazgeçemedim ondan, neden mi? Çünkü yokluktaydım. O zamanlar yoklukta olduğumun tam olarak farkında değildim. Kız rüyalarıma giriyor, kalabalık bir ortamda bile ilk onu görüyordum. Ben belirli sebeplerden de kıza açılamadım ve aramızda bir bağ olmayacağını biliyordum. Şimdilerde ise sadece tipe bakmanın yokluk olduğunu anladım. Bu kıza değer verdiğim için pişmanım, çünkü aramızda bir ilişki olmayacağını bilmemin verdiği üzüntüye eklenen bazı sorunlarım kafamı adeta patlattı ve depresyona girdim. Bir, iki ay sonra bir sene olacak hala tam çıkamadım şu depresyon halinden. Demek istediğim, kimseye ederinden fazla değer vermeyin. Ben kıza 1 senemi heba edecek kadar değer vermişim, o ise hiç değer vermemiş, şu an sevgilisiyle takılıyordur herhalde. Sizde benim gibi aklınız yerine duygularınızla düşünmeyin, sonuçları çok kötü oluyor. Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın.

Hocam eylül'ün başlarında tipi güzel olan bir kızdan aniden hoşlanmaya başlamıştım, gerçekten hislerim aniden doğmuştu. Kız ile kafa yapımın uyuşmadığını biliyordum fakat güzelliği yüzünden aylarca vazgeçemedim ondan, neden mi? Çünkü yokluktaydım. O zamanlar yoklukta olduğumun tam olarak farkında değildim. Kız rüyalarıma giriyor, kalabalık bir ortamda bile ilk onu görüyordum. Ben belirli sebeplerden de kıza açılamadım ve aramızda bir bağ olmayacağını biliyordum. Şimdilerde ise sadece tipe bakmanın yokluk olduğunu anladım. Bu kıza değer verdiğim için pişmanım, çünkü aramızda bir ilişki olmayacağını bilmemin verdiği üzüntüye eklenen bazı sorunlarım kafamı adeta patlattı ve depresyona girdim. Bir, iki ay sonra bir sene olacak hala tam çıkamadım şu deprasyon halinden. Demek istediğim, kimseye ederinden fazla değer vermeyin. Ben kıza 1 senemi heba edecek kadar değer vermişim, o ise hiç değer vermemiş, şu an sevgilisiyle takılıyordur herhalde. Sizde benim gibi aklınız yerine duygularınızla düşünmeyin, sonuçları çok kötü oluyor. Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın.

Hocam cevabınız için sağ olun size de üzüldüm evet ama belki önceki yazdıklarımdan okumuşsunuzdur ben hayatımda sadece bu kızdan bu kadar çok etkilendim unutamıyorum kızın yüzü aklımdan hiç gitmiyor sizin olayınız gibi benim de rüyalarıma girdi. Neyse biraz artık unutmaya başlamıştım ardından ona benziyen birisini gördüm ve o direk yine aklıma girdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı