Aşık olduğunuz dizi/film nedir?

Benimkisi istisnasız doctor who, başıma gelen onca olaydan sonra (terkedilmek, telefon kırılması) 6. sezon 1. bölümü açtım ve duygulandım an yine ağlayamadım. Bu sanırım 12 sezonu 7. kez izleyişim olacak. Sizin neler?

Ben The Witcher'ı çok sevdim neden bilmiyorum.

Hekimoğlu. Saçma gelebilir size ama cidden çok iyi bir dizi. Diğer diziler gibi 30 saat bakışma yok, töre yok, klişe sahneler yok House M.D'yi çok güzel bir şekilde uyarlamışlar hatta Türk TV tarihinin en iyi uyarlaması bile olabilir o kadar ciddiyim. Hatta kimsenin bir şey beğenmediği Ekşisözlük'te bile dizi şu an göğe çıkarılıyor. Exxen'den nefret edenler Exxen'e geçse üyelik alırım diyor öyle bir olay.

Fakat yine bu dizi de Türk halkına ve yayınlandığı kanala fazla geldi. İlk sezon reytingleri iyi giderken pandemiden dolayı ani sezon finali yaptı ve 2. sezon kanalın da pek tanıtım yapmamasından dolayı reytingleri inanılmaz düştü. Türk halkı da yine gitti garip dizileri izledi.

E tabi ki para kazanmak zorundalar kanal reytinglerinden dolayı Final kararı açıkladı ve diziyi izleyenler anında sosyal medyada kıyamet kopardı. O gün habersiz açılan Final olmasın etiketine 70 bin üzerinde Tweet atıldı bölüm günü ise 100 binden fazla ileti (İnstagram, Facebook, Forumlar, Web siteleri vs.) atıldı düşünün 100 bin adet haftada 40 dizi yayınlanıyorsa 8-9 dizi anca 100 bini geçebiliyordur.

Şimdi gelir bana "ıyy sen TV dizisi mi izliyorsun iğrenç" diyenler. Merak etmeyin, dizi dijital platforma geçiyor. :)

Eğer geçerse tek sorunu olan 2 saat olma sorunu da çözülmüş olur. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. House M.D'den hakları almadan bölüm çalan hatta neredeyse karakter çalan Mucize Doktor izleyeceğinize Hekimoğlu izleyin çok daha verimli vakit geçirirsiniz.

A Dog's Purpose ve A Dog's Joruney. Kesinlikle izleyin. Gerek üzüntü ve gerekse mutluluk gözyaşları akacağından adım kadar eminim :)

Vaay dw fanı. Benim de doctor who'dur 11.doktoru çok seviyorum. G. O. T'uda severim.

Mükemmel bir adam ya asla sıkılmadan izlerim.
Hekimoğlu. Saçma gelebilir size ama cidden çok iyi bir dizi. Diğer diziler gibi 30 saat bakışma yok, Tor'e yok, klişe sahneler yok House m. D'yi çok güzel bir şekilde uyarlamışlar hatta Türk TV tarihinin en iyi uyarlaması bile olabilir o kadar ciddiyim. Hatta kimsenin bir şey beğenmediği ekşisözlük'te bile dizi şu an göğe çıkarılıyor. Exxen'den nefret edenler Exxen'e geçse üyelik alırım diyor öyle bir olay.

Fakat yine bu dizi de Türk halkına ve yayınlandığı kanala fazla geldi. İlk sezon reytingleri iyi giderken pandemiden dolayı ani sezon finali yaptı ve 2. sezon kanalın da pek tanıtım yapmamasından dolayı reytingleri inanılmaz düştü. Türk halkı da yine gitti garip dizileri izledi.

E tabii ki para kazanmak zorundalar kanal reytinglerinden dolayı final kararı açıkladı ve diziyi izleyenler anında sosyal medyada kıyamet kopardı. O gün habersiz açılan final olmasın etiketine 70 bin üzerinde tweet atıldı bölüm günü ise 100 binden fazla ileti (Instagram, Facebook, forumlar, web siteleri vs.) Atıldı düşünün 100 bin adet haftada 40 dizi yayınlanıyorsa 8-9 dizi anca 100 bini geçebiliyordur.

Şimdi gelir bana "ıyy sen TV dizisi mi izliyorsun iğrenç" diyenler. Merak etmeyin, dizi dijital platforma geçiyor. :)

Eğer geçerse tek sorunu olan 2 saat olma sorunu da çözülmüş olur. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. House m. D'den hakları almadan bölüm çalan hatta neredeyse karakter çalan mucize doktor izleyeceğinize hekimoğlu izleyin çok daha verimli vakit geçirirsiniz.

Hocam insanların düşüncelerini takma, ben taksaydım şu an kel ve kese kağıdı ile geziyordum.

Geri
Yukarı