Aşık Olduğunuz İnsanı Nasıl Unutabiliyorsunuz?

Dostum kendini yavaş yavaş takıntılı hale getiriyorsun, farkında değilsin. Unutman için yapabileceğin pek çok şey var ama hiçbiri tamamen aklından atamaz onu. Sanırsam dersler için senden ayrılmış. Tam olarak ayrılmadığını hissediyorsun. Yapabileceğin 2 şey var. Gidip düzgünce bitirirsin (bir daha olamayız gibi). Veya onu aklına getirdiğinde seni üzdüğü anları düşüneceksin (çok işe yarayan bir taktik).

Yaşımız 18.

Yani sonuçta 2 yıl çıktık ve küçük bir şehirde yaşadığımız için nereye gitsem onun anısı var bir anda gözümün önüne geliyor o anılar ve tekrar aşık oluyorum. Beni öldürmüş de mezarıma gelip bir gül bıraksa affedeceğim sanki 3 ay önce ayrıldık ne güzel derslerimize falan beraber çalışıyorduk birbirimizin her konuda açığını beraber kapatıyorduk. Örneğin benim matematiğim iyiydi onun da edebiyatı falan iyiydi genelde beraber ders çalışırdık. Sınavlardan önce her gün kütüphane de oluyorduk ayrılmadan önce aramız çok iyiydi ve birbirimize söz vermiştik ikimiz de aynı üniversiteye gidecektik ama bir anda derslerime daha çok önem vermem lazım dedi ve ayrıldı ilk başlarda saygı duydum ama tabii ki biraz geçmişimiz var beni de düşünmesi lazımdı diye düşünüyorum ve sonra karar verdim unutucağım diye bugün test çözerken zor bir soruyla karşılaştım acaba bensiz yapabilecek mi falan diye düşündüm. En kötüsü de bir daha kimseye aşık olamayacak olmam ve onun bilinçaltımdan hiçbir zaman silinmeyeceği düşünmem.
Anladım. Siz bunu @Berkkitten arkadaşın dediği gibi takıntı haline getiriyorsunuz. Bunu yapmayın. Emin olun ilerde daha kötü olacak. Kendimden biliyorum. Düşünme. O anlar aklına gelince sinirlenmeye çalış. Kendi kendini rahatlat, bunu istediğin yöntemle yap. İstersen söv, istersen çık dolaş. Ama takıntı haline getirme.

Kazık atınca unuttum. Bir gün kıza işte buluşalım mı falan demiştim. Meğer en yakın arkadaşımla beni ayakta uyutuyormuş :( O zamandan beri bir kez bile düşünmedim neredeyse. Önceden her gün düşünürdüm. Çok güzel oldu, Allah razı olsun :D

Hiç aşık olmayan arkadaşlar inşallah beğenir bu yorumu. İslami usullerde saadet zinciri yapıyoruz arkadaşlar. Beğenmeden geçmeyin inananlar. Bu yorumu beğenen herkesin inşallah bir sürü paraları ve mutluluğu olur inşallah maşallah. (8 yaşında internete girip, her türlü posta duyar yapan küçük veled RP'si. Böyle konuya böyle cevap.)

Çavuşa asılıyoruz (!)
Hiç aşık olduğum bir insan olmadı ama olsa oyun oynayarak unuturum diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı