Aşık oldum

Oneitis olmuşsun, çok tehlikeli bir durum. Büyük ihtimalle de hayal kırıklığına uğrayacaksın. Tabak çevirmeye başla. Tek bir kıza bağlı kalmak intihardır.

Oneitis olmuşsun, çok tehlikeli bir durum. Büyük ihtimalle de hayal kırıklığına uğrayacaksın. Tabak çevirmeye başla. Tek bir kıza bağlı kalmak intihardır.

Oneitisle ne alakası var hocam birini sevdim ve onu severkenden başka birini sevmek bana uymuyor. Yine de denemekte fayda sonucu kötü olursa yolumu bakarım.

Oneitisle ne alakası var hocam birini sevdim ve onu severkenden başka birini sevmek bana uymuyor. Yine de denemekte fayda sonucu kötü olursa yolumu bakarım.
Sen yap, kız bunu yapmıyor olacak. Umarım sevgini ve ilgini hak edecek birisini bulursun. Ama böyle bir devirde çok zor. "Benle çıkarmısın sana aşık oldum" şeklinde bir yaklaşımda bulunma. Kendini daha da dibe çekersin. Özellikle talep görmüyorsan talep gösterdiğini belli etme. Üzülen taraf hep erkekler olur bu durumlarda.

Sen yap, kız bunu yapmıyor olacak. Umarım sevgini ve ilgini hak edecek birisini bulursun. Ama böyle bir devirde çok zor. "benimle çıkar mısın sana aşık oldum" şeklinde bir yaklaşımda bulunma. Kendini daha da dibe çekersin. Özellikle talep görmüyorsan talep gösterdiğini belli etme. Üzülen taraf hep erkekler olur bu durumlarda.

Hocam kızda hoşlanıyor gibi geliyor ama mantıklı düşünüp hareket edeceğim. Ama şu an harbi soğudum.

Geri
Yukarı