Asil Vandal iade edilebilir mi?

Geçen konu açılmıştı. Sadece poligonda denemiş ve iade kabul edilmemişti. Sadece 14 gün içinde satın alınmış ve kullanılmamış oyun içi içerikleri ve kullanılmamış VP iade edilebilir.
O arkadaş ilk ve tek koşulsuz iade hakkını kullanmıştı. Iade hakkını kullanınca, menüde skini aktif hale getirip maça girmeseniz bile iade yapamazsınız. Bahsettiğin kişinin İade edememe sebebi buydu. Konu sahibi iade hakkını kullanmadıysa, iade edebilir.

Dediğimi yapamadıysan da burdan bakıp yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk skinim 4 ya da 5 gün önce almıştım. Asil Vandal'ı hiç sevmedim. Büyük bir hevesle almıştım ama hissiyatı Phantom gibi olduğu için taramaya başladım ve oyunumda performansımı kötü etkiledi. İade etmek istiyorum. İade edebiliyor muyum?

1 iade hakkın var, asil ve yağmaçı artık öbür skinlerin yanında çok kötü gözüküyor, eskiden iyiydi onlar şimdi yeni iyi skinler geldi.

Dediğimi yapamadıysan da buradan bakıp yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sipariş geçmişimde vandalın kendisi yok.

1677868576536.png

Geri
Yukarı