Asimetrik yüz nasıl düzelir?

kychenn

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller. Başlıkta gördüğünüz gibi asimetrik yüz nasıl düzelir? Aynada çok iyi görünüyorum fakat iş fotoğraf çekmeye gelince cin çarpmış gibi dik durmama rağmen yüzümün bir tarafı yana yatıyormuş gibi yamuk burnum yamuk bir gözüm büyük bir gözüm küçük çenem yamuk bir yanağım şiş bir yanağım küçük çıkıyor 1 2 sene önce bu tarz bir durum yoktu telefon degistirince on kamerayı yansıt kapalı oldugu icin fark ettim uzun süredir aynı tarafa doğru yüz üstü uyuyorum ve alt çenem önde bundan dolayı olabilir mi? Öz güvenim yerle bir oldu. Düzeltebilir miyim? Mewing veya yüz yogası falan yapsam sırtüstü yatsam düzelmez mi?

Asimetri herkeste var eller bile asimetrik. Sen kendi görüntüne aynada aşina olduğun için arka kamera bir anda garip geliyor. Aynaya bakarken bir tanıdığına sorabilirsin bir sorun yok diyecek. Sen fazla aşina olduğundan bir anda yüzünün sağı soluna solu sağına geçince garip geliyor, bu herkeste var. Simetrik yüz yok. Yüzüstü falan uyumak bilmem ama yani herkeste var herkes aynı şeyi yaşıyor dert etme.

Geri
Yukarı