Aşırı böcek fobisi

ömeravcc

Centipat
Arkadaşlar daha önceden böyle böcek fobisi sorunu olan var mı?

Bende mevcut ama çok aşırı var. Kimisi sesinden kimisi görüntüsünden korkar ama ben her şeyiyle korkuyorum. Büyük olsun küçük olsun. O böceği görüyüm mekan değiştiririm ne olursa olsun. Öldürmeye bile korkarım.

Aşamalı maruz bırakma dışında başka önereceğiniz var mı?

Arkadaşlar daha önceden böyle böcek fobisi sorunu olan var mı?

Bende mevcut ama çok aşırı var. Kimisi sesinden kimisi görüntüsünden korkar ama ben her şeyiyle korkuyorum. Büyük olsun küçük olsun. O böceği görüyüm mekan değiştiririm ne olursa olsun. Öldürmeye bile korkarım.

Aşamalı maruz bırakma dışında başka önereceğiniz var mı?

Sonunda benimle aynı durumu yaşayan birisi.

Akrep tek seferde ölmeyebiliyor onun dışında bir problem göremiyorum. Öncelikle size bir şey yapabileceği düşüncesini aklınızdan çıkarmanız gerekiyor.

Evimizi bir ara mutfakta olan sarımsı hamam böceği basmıştı şu sırtı tepsi gibi olanlardan. O kadar rahatsız ediciydi ki artık PC oynarken bile elimde masada hatta üzerimde geziyorlardı. En sonunda bir umut böcek ilaçlama çağırdık, şırınga ile böcek maması var onu dip bucak her yere sürdü ozellikle buzdolabı arkasına, çünkü orada yuvaları vardı. 1 hafta içinde hepsi nalları dikti ve aylardır rahatız şu an hiç yok.

Ben. Ufak sineklerden bile stres olurum. Hele böcek görünce odayı terk ederim, öldürmeye bire iğrenirim ve hemen kaşınmaya başlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı