Böcek fobisi

erenbelliolmayan

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, çok uzun zamandır yaşadığım bir sorun. Her türlü böcekten korkuyorum kelebek, sinek, karınca vesaire.
Az önce mutfaktaydım karşıma bir tane dev gibi hamam böceği çıktı. Yerimden öyle bir sıçradım ki bütün ev halkı uyandı. Az daha dayak yiyordum.
Demem o ki böcek korkumu nasıl yenebilirim?

Sevelim onları, korkulacak hiçbir şey yok. Masum masum hayatlarını idame ettiriyorlar.

Merhabalar, çok uzun zamandır yaşadığım bir sorun. Her türlü böcekten korkuyorum kelebek, sinek, karınca vesaire.
Az önce mutfaktaydım karşıma bir tane dev gibi hamam böceği çıktı. Yerimden öyle bir sıçradım ki bütün ev halkı uyandı. Az daha dayak yiyordum.
Gregor Samsa olabilir o (!)

Bir şey olmaz ya. Mesela klozette oturuyorken alttan yılan veya fare de gelebilir.

Benzer bir durum bende de var hocam, yılan fare vs bunlardan korkmuyorum ama böcek ve türevlerini görünce tiksiniyorum, başkasına attırıyorum. Çok küçükken giydiğim ayakkabının içinden tartara çıkmıştı, sanırım o zaman başladı. Bunu yazarken bile kaşınmaya başladım :D

Benzer bir durum bende de var hocam, yılan fare vs bunlardan korkmuyorum ama böcek ve türevlerini görünce tiksiniyorum, başkasına attırıyorum. Çok küçükken giydiğim ayakkabının içinden tartara çıkmıştı, sanırım o zaman başladı. Bunu yazarken bile kaşınmaya başladım :D
Yılan gibi şeylerden ben de korkmuyorum ama hamam böceği örümcek vs tırsıyorum

Konuyu okumam bile yüreğimi kaşıdı, içim titredi. Tüylerim diken diken oldu maalesef ben de böcekleri hiç sevmem ama askerde bir kısmına alıştım örümcek ve çiyana. Kaldı 1 hasım o da Hamamböceği lakin fobi başka oluyor. Ölüsünü görünce o yoldan geçemiyorum diğer böceklerde bir şey yok da bu hamamböceği sıkıntı. Çok sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı