Aşırı cinsel istek sorunu nasıl çözülür?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
15 yaşındayım. Yaşıt veya veya benden en fazla 7 yaş büyük bir kız görünce etkileniyorum. Cinsel isteğim artıyor. O yüzden kızlarla takılmıyorum. Bir kızla çok konuşmuyorum konuşsam da bir kişi daha olursa konuşuyorum. Ben tecavüzcü bir sapık olmak istemiyorum. Aşırı cinsel istek hastalığım olacağından şüpheleniyorum. Bir de psikoloğuma bu durumu söylemeliyim fakat utanıyorum. Mesela yolda yürüyorum mini etekli bir kadın gördüm. Etkilenmemek için o kadını görmezden görüyorum. Kafamı başka yere çeviriyorum. Bu aşırı cinsel istek ile nasıl baş edebilirim? Normal bir insanla konuşur gibi kadınla da konuşmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 yaşındayım. Yaşıt veya veya benden en fazla 7 yaş büyük bir kız görünce etkileniyorum. Cinsel isteğim artıyor. O yüzden kızlarla takılmıyorum. Bir kızla çok konuşmuyorum konuşsam da bir kişi daha olursa konuşuyorum. Ben tecavüzcü bir sapık olmak istemiyorum. Aşırı cinsel istek hastalığım olacağından şüpheleniyorum. Bir de psikoloğuma bu durumu söylemeliyim fakat utanıyorum. Mesela yolda yürüyorum mini etekli bir kadın gördüm. Etkilenmemek için o kadını görmezden görüyorum. Kafamı başka yere çeviriyorum. Bu aşırı cinsel istek ile nasıl baş edebilirim? Normal bir insanla konuşur gibi kadınla da konuşmak istiyorum.
Sadece ergenlik döneminin testesteron salgılama döneminiz yaşıyorsunuz o kadar. 11. Sınıfta bende de aynısı vardı, nasıl çözdüğümü tam hatırlamıyorum ama aklına o tür şeyler geldiğinde dikkatini başka bir yere ver ve kafandan başka bir şeyler düşün. Aynısını sabah uyandığımda çavuş iştimadayken de yapıyorum. İnmesini istiyorum, aklıma gelebilecek her türlü iğrençliği getiriyorum (en bilineni ve etkilisi babanla cinsel ilişkiye girdiğini düşünmek). Etkili çözüm, 15 saniyede eski haline dönmüş oluyor.

Ergenliktir bu cinsel arzuların yeni yeni başladı zamanla geçer. Ama yine de çok aşırı ise bir doktora gözük bence. Ayrıca cinsellik normaldir bir kızla konuşurken cinsellik düşünebilirsin bu normaldir. Tabii git tecavüz et demiyorum yanlış anlaşılmasın ama düşünmek normaldir insansın sonuçta, her insan cinsellik ister.

Bu cümleyi duyduktan sonra bir daha kalkacağını düşünmüyorum.
Öyle olmuyor o iş. Ergenlikte olduğundan dolayı istemese de bu duruma maruz kalacak. Şuan hormonları tavan seviyede. İster dedesiyle kursun hayali, ilgisini çeken bir karşı cinsi gördüğünde tekrar etkilenecek ondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı