Aşırı derecede canım sıkılıyor

Gördüğünüz üzere.
15958455437451493423513.jpg

İmzandaki "Bu sisteme sahip olabilmek dileği ile" kısmını kaçırıp 10 dakikadır "acaba 4GB VRAM mi az geldi, yoksa tek kanal RAM mi. Niye çöp diyor acaba?" diye düşünüyordum. Gidip bir kahve içeyim en iyisi.

Sıkılma konusuna gelirsek normaldir uzun süredir çoğu kişinin durumu böyle. Pandemiden dolayı eskisi kadar rahat olamıyorsun, havalar sıcak, hayat daha da pahalı olmaya başlıyor. Bu konuda yalnız olduğunu düşünmüyorum.

Uğraşacak bir şey bul, şuan benim de yok lakin kafamda planladım. Ne bileyim gitar çalmak, şarkı söylemek, dans etmek, fotoğraf çekmek gibi hobiler bul.

Daima bilgisayara bağlı kalma derim, yok ben bilgisayar ile mutluyum dersen geçenlerde Geforce Now kullanmayı denedim. Stabil bir internet ile gayet iyiydi, deneyebilirsiniz.
Hocam tavsiyeniz üzerine Geforce Now indirdim, dünyanın en güzel icadı olabilir.

@hadwiger Evet öyle, yine de Geforce Now'a bağlı kalmayın. Dediğim gibi farklı bir uğraş bulun, elime kamera geçince fotoğrafçılığa girişeceğim.

Şimdilik yok ama olunca bilgisayar falan dinlemem çatır çutur fotoğraf çekerim, bu çeşit bir hobi bulmaya çalış. Şahsen bulması kolay olmadı, belki sen kolayca üstesinden gelirsin. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@hadwiger Evet öyle, yine de Geforce Now'a bağlı kalmayın. Dediğim gibi farklı bir uğraş bulun, elime kamera geçince fotoğrafçılığa girişeceğim.

Şimdlik yok ama olunca bilgisayar falan dinlemem çatır çutur fotoğraf çekerim, bu çeşit bir hobi bulmaya çalış. Şahsen bulması kolay olmadı, belki sen kolayca üstesinden gelirsin. :)
Kameram var zaten fotoğrafta çekiyorum, bununla ilgili bir konuda açmıştım. Hatta geçen Gün Neowise'ı çekmeye çalıştım ama olmadı. :( Bende size tavsiye ederim fotoğrafçılığı gerçekten eğlenceli.

@hadwiger evet öyle, yine de GeForce Now'a bağlı kalmayın. Dediğim gibi farklı bir uğraş bulun, elime kamera geçince fotoğrafçılığa girişeceğim.

Şimdlik yok ama olunca bilgisayar falan dinlemem çatır çutur fotoğraf çekerim, bu çeşit bir hobi bulmaya çalış. Şahsen bulması kolay olmadı, belki sen kolayca üstesinden gelirsin. :)

Hocam Nikon markasını önerir misiniz?

@Chloe Price açıkçası pek bilgi sahibi değilim, analog almak istersen yardımcı olabilirim ama. Dijital kamera olarak başkasından yardım alacağım ama Nikon kötü bir marka değil, öyle hatırlıyorum. Canon da bakabilirsiniz.

Dostlar inanılmaz canım sıkılıyor. Çöp bir bilgisayarım var. Sistemimin kaldırdığı bütün oyunları oynadım. CS:GO oynuyordum ama oyun geliştikçe daha çok kasmaya başladı şu an aşırı derecede kasıyor. LoL'ü ve Minecraft'ı salak kitlesi yüzünden bıraktım. Kodlama ile uğraşıyordum artık oda sıkıcı geliyor. Kitap okumayı sevmiyorum. Sadece dizi film izleyerek de günler geçmez tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Telefonunuza güveniyorsanız mobil oyunları da deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı