Aşırı sert masturbasyon sağlığa zararlı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mertaksoy66

Hectopat
Utanarak yazıyorum affınıza sığınıyorum daha 15 yaşındayım masturbasyon yaparken penisimi aşırı sıkıyorum yoksa meniyi dışarı atamıyorum zevk almıyorum nereden alışkanlık oldu bilmiyorum ama çok hızlı ve sert masturbasyon yapıyorum penisimi çok sıkarak bunun penisimin gelişimine ve sağlığına olumsuz etkisi var mıdır?

Utanarak yazıyorum affınıza sığınıyorum daha 15 yaşındayım masturbasyon yaparken penisimi aşırı sıkıyorum yoksa meniyi dışarı atamıyorum zevk almıyorum nereden alışkanlık oldu bilmiyorum ama çok hızlı ve sert masturbasyon yapıyorum penisimi çok sıkarak bunun penisimin gelişimine ve sağlığına olumsuz etkisi var mıdır?

Orası var ya kuruyunca anlarsın hocam.

Neyse cevap vereyim bari. Evet.

Bence yapmayı bırak kardeşim bir zamandan sonra okuduğun şeyi bile anlamıyorsun. Zarar yani.

Teknoloji, cart curt diye konuşanlar, söyleyeyim, konu sağlık yerinde açıldı.
Ek olarak öyle tepki veriyorsunuz ki, sanki siz yapmadınız ve ileride cinsel ilişkiye de girmeyeceksiniz. Moderasyon ekibi için yağlı ban şöleni olacaktır.

Sorunun cevabı ise basit. Zarar verebilir.

Aynen, bak hatta Mikail Fidan ve Ali Güngör ne cevap vermiş:
1614928217959.png

1614928279014.png

1614928301936.png

Yani sorun konu değil, sorun saçma sapan mesaj yazıp konuyu kirletenler, "Bu ne ya?" diyenler.

Yanlış olursa moderasyon onaylamaz zaten. Moderasyon keyfine göre konu onaylamıyor.

Nasıl onaylanıyor diyorsunuz da, sorun olunca ilk doktora değil, topluma soruyorsunuz. Ve ortada üreme gibi ciddi sağlık konusu var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı