Her gün masturbasyon yapmak zararlı mı?

Cosecx

Picopat
Herkese selam öncelikle! İnternette çok rastladığım (neredeyse) her gün mastürbasyon yapmak zararlı mıdır? Ne gibi zararları olabilir? Eminim ki böyle erkekler vardır aramızda :D Cevaplarınızı bekliyorum. İyi Sosyal'ler!

Dipnot: 21 yaşındayım internette sıkla rastladığım için sormak istedim.
Azı karar çoğu zarar.

Bu söz tamamen konuyu açıklıyor.

Norman Jayden

Hectopat
Yer
FBI
Dalgınlık ve yorgunluk yaratır. Sürekli yapıyorsanız ve ekranın başına geçer geçmez çok kısa sürede işinizi hallediyorsanız ileride erken boşalma sorunları yaşayabilirsiniz. Haftada 2'ye düşürmenin daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum, en azından zihnen.

EgeStrqfes

Picopat
Herkese selam öncelikle! İnternette çok rastladığım (neredeyse) her gün mastürbasyon yapmak zararlı mıdır? Ne gibi zararları olabilir? Eminim ki böyle erkekler vardır aramızda :D cevaplarınızı bekliyorum. İyi Sosyal'ler!

Böyle şeyler kabul ediliyor muydu be, yeni öğrendim.

Cosecx

Picopat
Herkese selam öncelikle! İnternette çok rastladığım (neredeyse) her gün mastürbasyon yapmak zararlı mıdır? Ne gibi zararları olabilir? Eminim ki böyle erkekler vardır aramızda :D Cevaplarınızı bekliyorum. İyi Sosyal'ler!

Düzenli bir seks hayatınız var mı?

Cosecx

Picopat
Yok hayır konumda da yazıldığı üzere internette gördüğüm için açtım.
Tamamdır, düzenli seks hayatınız olduğunuzda sizi kesinlikle etkiler. Fazla mastürbasyon; erken boşalmaya, iktidarsızlığa sebep olabilir.

Erken boşalma bir nebze kızlar tarafından anlayışla karşılanabilir ama iktidarsızlık bambaşka bir şey.

Yeni konular

Yukarı