Aşırı susamak

Nedense gün içerisinde sürekli susuyorum. Hava sıcaklığından mı yoksa başka bir şey mi bilemiyorum.
Hava bana dayanılmaz şekilde sıcak falan gelmiyor ama buna rağmen sürekli masamdaki suluk bitmiş oluyor.
Dün de olduğu ama önceki günler olmadığı hatırlıyorum. Ayrıca dün ve bugün şekerli şeyleri biraz fazla tükettiğim için kötü bir şey oldu mu diye korkuyorum.
Şeker hastalığı falan susamayla alakalı diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

🤣🤣🤣

Hocam ağız kuruluğu var mı? Her ağız kuruluğu şeker hastalığı demek değildir ama, açlık kan şekerinizi bir ölçtürün isterseniz. Ayrıca sigara, çay ve kullandığınız bir ilaç ta ağız kuruluğu yapar ve ha bire su içersiniz. :)

Hocam ağız kuruluğu var mı? Her ağız kuruluğu şeker hastalığı demek değildir ama, açlık kan şekerinizi bir ölçtürün isterseniz. Ayrıca sigara, çay ve kullandığınız bir ilaç ta ağız kuruluğu yapar ve ha bire su içersiniz. :)
Dün (konuyu açtığım zaman) bulunduğum odada yarasa falan gelir diye camı açamıyordum, ki önceden de geldi yani uydurma bir korku değil. Şu an daha serin bir yere geçtim ve azaldı gibi. Sıcaktan olabileceğini düşünüyorum. Ve evet ağız kuruluğu vardı.

Dün (konuyu açtığım zaman) bulunduğum odada yarasa falan gelir diye camı açamıyordum, ki önceden de geldi yani uydurma bir korku değil. Şu an daha serin bir yere geçtim ve azaldı gibi. Sıcaktan olabileceğini düşünüyorum. Ve evet ağız kuruluğu vardı.
Sevindim. Sağlıkla kalın.

Geri
Yukarı