Aşırı takıntı yapmak

244012

Hectopat
Makaleler
7
Bazı şeyler sürekli kafama takılıyor. Bir videoyu merak ediyorum aklımdan çıkmıyor, bilgisayarın ayarlarını kurcalayıp nasıl daha yüksek performans alabilirim diye sürekli düşünüyorum ya da buna benzer şeyler sürekli aklımda oluyor. Bir şeyler eksik gibi hissediyorum sürekli. Bu durumdan nasıl kurtulurum?

Benim stresten saçımda dökülmeye başladı. Hastalık konusunda daha üstünüm.🙃 Ben hastaneye yattım.

Birde kafaya takma demek yanlış bir düşünce. Hiç iyi değil. O zaman daha fazla stres yapıyor. Neyse işte. Ben çok stres yaşıyorum. Psikolojim karnımı, karnında psikolojimi tetikliyor.

Günde 6-7 hap mı? Sabahları 4 psikiyatri ilacı ve 3 mide ilacı. Akşam 8 psikiyatri hapı ve 3 mide ilacı içiyorum. Etti mi 18?
Şimdi ne durumdasınız hocam atlatabildiniz mi bu lanet hastalığı bende aynı durumdayım

Neyi çekiyorsunuz dostum. Psikiyatriye elini veren kolunu değil her şeyini kaptırır. OKB-Depresyon-Anksiyete ve bilimum sorunlar için aralarında benim de panik ataktan kurtulmamı sağlayan adam İzzet Güllü'dür. Youtube'dan izlemeye başlayın 5-6 ay sonra zaten olayı anlarsınız.

Neyi çekiyorsunuz dostum. Psikiyatriye elini veren kolunu değil her şeyini kaptırır. OKB-Depresyon-Anksiyete ve bilimum sorunlar için aralarında benim de panik ataktan kurtulmamı sağlayan adam İzzet Güllü'dür. Youtube'dan izlemeye başlayın 5-6 ay sonra zaten olayı anlarsınız.
Bir YouTube kanali ile cozulecegini mi saniyorsun cidden?

Hocam bende aynısını yaşıyorum. Gerçi kurtulma gibi bir istek yapmıyorum ama isterseniz bir şey bakacakken bir listeye alın ve boş vaktinizde bakın.

Bir YouTube kanali ile cozulecegini mi saniyorsun cidden?
OKB Yüzünden banyodan 6 saat çıkamayan tanıdığım normal bi insan oldu. Panik atak yüzünden günde 5 kere acile gidip kolumu kıpırdatamayan ben tekrardan vücut geliştirmeye döndüm. Covid korkusu yüzünden evden çıkamayan arkadaşım şu an yoğun bakım servisine bile girip çıkabilecek düzeyde. Siz ilaçlara devam anam. Şifa ilaçlarda olsaydı mahallenizde oturan teyzecik 20 senedir antidepresan içmezdi. Psikiyatri sektörünün elinde bi sağa bi sola o ilaç benim bu ilaç senin o doz fazla bu doz düşük diye diye senelerdir havanda su dövdüğünüzü sorgulamıyorsunuz fakat "Youtube kanalı ile çözüleceğini mi sanıyorsun" diyebiliyorsunuz. Ben hepinizden kötü durumdaydım kardeşim. Nereden kendini atsam diye bakınırken hayata döndüm. Ben karşınızda oturan top sakallı saati 1000 lira terapi verip "bisiklet sür derin nefes al iyi gelir" diyen terapistiniz değil zamanında aynı sorunları yaşamış biri olarak yazdım bunu. İlk önce küçümsememeyi ve şifanın nerede olup olamayacağını bi sorgulayıp "dene". Küçümsediğin şey senin çözümün olursa işte o zaman kafanı kaldırıp da etrafa bakacak özsaygıyı bulamazsın kendinde. Keyifli iyileşmeler.

Geri
Yukarı