Takıntı yapmak

safab_48

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra v16.6.6 i5 10200h gtx 1650ti 16gb ram 500gb ssd
Öncekiler merhaba. Teknolojik cihazlarda takıntılarım var. Mesela TV ayarlarını ikide bir oynuyorum. Emin olamıyorum. Çıkıp çıkıp bakıyorum. Ses seviyesi takıntım var. Çift olması gerekiyor benim için. Telefondaki ayarlarda kapalı mı açık mı girip çıkıp bakıyorum. Mesela Instagram hesabından çıkıyorum açık kaldı mı diye bakıyorum. PC'de kulakligin ses seviyesini sürekli oynuyorum. Örneğin Opera GX güncelleme geliyor F4 atıp giriyorum. Indirilenlerde bir şey olmadığı halde sürekli sayfayi yeniliyorum. Parlaklığını 100 olduğuna emin olamıyorum. Sürekli bakıyorum. Bu benim oyun zevkimi de düşürüyor. Payı açarken on saat ayar yapıyorum. Bu durumu yaşayan var mı? Psikoloğa gitmeli miyim? Sadece teknolojik alanda takıntım var. Arada bir evin kapısı kilitlenmiş mı veya arkasında anahtar kalmış mı diye gece 2'de 3'te açıp bakıyorum. Bu arada yaşım 16. biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Bende de var o tarz şeyler, bela bir şey gerçekten. Size desteğe gözükmenizi öneririm, ilaç verirse de sakın ha aksatmayın.

Geri
Yukarı