Aşırı Yalnızlık

En azından şunu düşün en değerli insan sensin ve O insanlar senin boyutunda ve seninle eşdeğer değiller. Bunu düşünürsen yalnızlık bile keyifli gelebilir. Bunların hepsi lise bittiğinde geçer. Bende Ortaokulda çok sıkıntılı şeyler yaşadım. Tüm okul bana düşman olacaktı neredeyse. Ama bitti geçti liseye geçtim. Yine aynı sıkıntılar. Serseri tipler. Heleki kaliteli bir okul değilse. Kafana takma at gitsin. Sen herşeye değersin ve sen çok değerlisin.

Alışmaya çalışıyorum. Arkadaş çevremi baştan sona değiştiriyorum. Belki bahsetmişimdir, küçük bir ilçede yaşıyorum. Adım her yere kolay yayılmış. Dün 10.sınıftaki erkek ortamıma tekrar girdim. Sigara içen felan vardı, ama efsane vakit geçirdim. Adımı onlar da duymuş, fakat inanmamışlar. Hepsi beni desteklemeye çalıştı dün. İnsanların göründüğü gibi olmadığını öğrendim. İnsanlardan uzak kalmayı tattım. Şimdi ise gerçekten yanımda olanları fark ediyorum. Sizlere de çok teşekkür ediyorum. Cidden verdiğiniz moralle dün oturup gayet güzel ders çalışabildim.

Yalnızlığın tadını aldıysanız bırakmanız zor sahte ve samimi olmayan çoğu ortamdan güzel bizzat yaşadım yanlızlıktan tarafım çok keyifli

Yalnızlık cidden iyi gelmeye başladı. Sınıfta bazen canım sıkılsa da çekiyorum şapkayla kulaklığı, istediğim kadar yürüyorum. Çok iyi geliyor.

Hayatımın 8-9 ay sanırım en kötü zamanını yaşadım çok aşırı acı çektim, gerçekten çok büyük acılardı. Bir gün oldu takmamaya başladım! Artık hiçbir insanı kaybetmeyi ailem dışında umursamıyorum, takabilirsin orası ayrı ama nazar değmesin hayatımda hiç olmadığım kadar mutluyum çok uzun süre mutlu oldum gerçekten sen bu okul meselesini kafaya takma ailenle konuş okulunu veya sınıfını değiştir, veya takmamayı öğren acı çekeceksin fakat ileride evleneceğini düşün üniversiteyi kazandığını düşün ne bileyim iyi şeyler düşün fazla umursamazsın o zaman alt tarafı 2 sene dayanacaksın o kız sana iftira attı ileride bir gün ona da iftira atacaklar buna yemin ederim ve senden daha fazla acı çekecek, bunu düşünerek mutlu olabilirsin sevmiş olabilirsin fakat birisinin acı çekmesini istemek gayet normal bir şey, herkes mutsuz olur bunlar geçici duygular sende mutlu olacaksın, hayatını yaşayacaksın ama o kız sana iftira attığı için acı çekecek, öyle insanlar bu dünyada yaşamayı haketmiyor ama yaşıyorlar takma bir şeyi, 1.5 sene dayanacaksın sonra üniversiteye gittiğinde yeni arkadaşlıklar edineceksin bir daha da ilişki konusunda daha doğru bir insan bulmaya dikkat edersin böylece hayatın güzel geçer, inşallah kısa zaman sonra mutlu olursun, ailem dahil hiç kimsenin acısına üzülmedim ama sana üzüldüm, mutlu ol, hayatını yaşa onlarda bir gün seni kaybettiğine üzülsünler!

Son düzenleme:
Çok güzel yazmışsınız. Desteğiniz için teşekkür ederim.

Bana da öyle çoğu arkadaşımdan ihanete uğradım telefona sadece vodofanedan mesaj geliyor.

Öncelikle derslerine çok çalışıp adını okulda duyur. Kendini üzecek kişilerle iletişimi engelle ve içinden ''Bunlar gelecekte bana faydası olmayacak insanlar.'' deyip kendini yalnız hissetme. Sen kızların değil, kızlar senin peşinden koşsun. Üzme kendini, başkasının da üzmesine asla izin verme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…