Aşırı yüksek MS sorunu

Enes3841

Hectopat
Daha fazla  
Son 4 5 gündür Discord olsun oyunlar olsun genel olarak ms yüksek. Normalde 70 80ms alırım şuanda 150ms aşağısına inmiyor. Çözümünü bilen varsa çok minnettar olurum.

Altyapı kaynaklı bir durum, son zamanlarda herkes uzaktan eğitim sebebiyle internete bağlanmaya başladı. Ülkenin altyapısı malum. Oyunlarda 10MS civarı gecikme yaşarken artık 50 ile 70 arası değerler alıyorum. Kimin umurunda? Kimsenin. Düzelir mi? Sanmıyorum.

Kanka sunucularda mı konuşuyorsun yoksa dmden veya özelden mi?

Fark etmez ki genel olarak sorun var.

Altyapı kaynaklı bir durum, son zamanlarda herkes uzaktan eğitim sebebiyle internete bağlanmaya başladı. Ülkenin altyapısı malum. Oyunlarda 10MS civarı gecikme yaşarken artık 50 ile 70 arası değerler alıyorum. Kimin umurunda? Kimsenin. Düzelir mi? Sanmıyorum.

Tamam ama 4-5 gündür mü uzaktan eğitim başladı biraz saçma bir cevap oldu yani.

Fark etmez ki genel olarak sorun var.

Tamam ama 4 5 gündür mü uzaktan eğitim başladı biraz saçma bir cevap oldu yani.

Bunun ne zaman başladığıyla ilgisi yok, bölgenizdeki internete ne zaman yük bindiği ile alakası var. Şöyle ki herkes aynı gün internet bağlatmıyor. Portlar zaman içerisinde doluyor ve kapasitenin sınırlarına yaklaşıldıkça işler sarpa sarıyor. Başka bir problem de olabilir, fakat şu an gündemde olan ve herkesin yaşadığı sorun bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı