Aşk acısı nasıl geçer?

Unutursun merak etme kimler geldi kimler geçti biz kimleri unutmadık zaman her şeyin ilacıdır. Unutamıyorum diyorsan unutmak için kendine bir meşgale bulmalısın anca öyle.

Bir uğraş bul geçer , kitap okumak , anime izlemek vb. gibi.

Eğer ergenlikte isen aşağıdaki yöntem en mantıklısı:
Asıl çavuşa, kolundaki kemik kırılana kadar asıl asıl asıl :D

🤣
Anladığım kadar sen ergenliktesin ve mizah seviyen büyüleyici. Sorarsan ben değilim.

Bu kadar takma dünyada kız mı yok :). (Gerçi ilk deneyimin taktik istersen yaz bana)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kadar takma dünyada kız mı yok :). (Gerçi ilk deneyimin taktik istersen yaz bana)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ula... 😂😂

Ben kız aramıyordum dostum , o düşüncede değildim. Onu tanıdığım bir kaç günde aşık oldum ve çok güzel zamanlarımız oldu. Aylardır onsuz bir şey düşünemiyorum.
O zaman ilk söylediğim şey daha mantıklı, ikinciyi esprisine yazmıştım zaten hocam :D

Ayrıca evet 15 yaşındayım , ergenim :)
Tamam hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı