Aşk aldatılmayı affeder mi?

Ben affedilecek (hafif orta şiddette) aldatma için böyle düşünmüştüm ama iş çok başka yerlere varıyorsa o zaman farklı. Bende dediğiniz gibi hayal bile edemem o seviyeye çıktıysa...

Bu olay genelde 2 nedenle olur. Ya aldatan kişide bu bir hastalık boyutundadır ya da sana hissettiği herşey bitmiştir. Hastalıksa bunu tedavi edemizsiniz kolay kolay, diğer taraftan mevcut hisler bitmiş, size olan bağlığı kalmamış ve gidip bir gece başkasıyla birlikte olmuş. Birliktelikte ve sonrasında şahıstan umduğunu, beklediğini, hayal ettiğini bulamayınca size geri dönmüş af dilemiş. İnsanlar bu sebeplerden cinayet işliyor, karıncayı incitmeyecek insanlar bir anlık hırs ve sinirle katil oluyorlar, gazetelerin 3. sayfaları bu haberlerle dolu. Kaç çocuk bu nedenlerle her gün mağdur oluyor, yuvalar yıkılıyor. Bu nedenle bu işler oyuncak değil dedim.

Dileyen risk alıp affeder buna da kimsenin diyecek bir sözü olmaz. Ama ben o kadar geniş olamam.

Dostum be, bende yaşadım senin derdini, inan bana kıyamet kopsa ayrılık olmaz diyordum... Sonra noldu ayrıldık. Aklım onda değilmi onda elbette. Seviyorum aradan 8 ay geçmiş, ama tiksiniyorum bana bunu nasıl yapabilir diye. Bırak gitsin dostum kaybeden onlar her zaman, unutma insan herşeyi kendi için yapar...

IQ4509 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonucu yazacağım direk. Çok sevdiğin için bünye affeder ama en ufak bir hatırlatıcı etkende moralin bozulur. İçinde dert olur. Engelleyemezsin de... Güçlü olup affetmemek en doğrusu.

En azından ilişkiyi bitirerek yeni insanları tanıma yolunda ilerler ve unutursun. Geçmişte kalan anılardan ibaret olur.

Sonucu yazacağım direk. Çok sevdiğin için bünye affeder ama en ufak bir hatırlatıcı etkende moralin bozulur. İçinde dert olur. Engelleyemezsin de... Güçlü olup affetmemek en doğrusu.

En azından ilişkiyi bitirerek yeni insanları tanıma yolunda ilerler ve unutursun. Geçmişte kalan anılardan ibaret olur.
Bunları düşündükçe daralıyorum, çok karışıyor kafam. Ama seviyorum silmem kolay değil..

Dostum be, bende yaşadım senin derdini, inan bana kıyamet kopsa ayrılık olmaz diyordum... Sonra noldu ayrıldık. Aklım onda değilmi onda elbette. Seviyorum aradan 8 ay geçmiş, ama tiksiniyorum bana bunu nasıl yapabilir diye. Bırak gitsin dostum kaybeden onlar her zaman, unutma insan herşeyi kendi için yapar...

IQ4509 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bilmiyorum , kafam çok karışık:S

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı