Aldatılmayı affeder misiniz?

• Konuyu başlatan 13314
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B

13314

Kilopat
Sevgiliniz başkasıyla cinsel birliktelik yaşamamış olsa ama bunu sanaldan yapsa ve o kişiyle duygusal bir ilişkisi de olsa, sonradan deli gibi ağlayıp pişman olsa ve kapınıza gelip kul köpek olacağını bilseniz onu yine affeder miydiniz? Bir şans daha verir miydiniz?

Sevgiliniz başkasıyla cinsel birliktelik yaşamamış olsa ama bunu sanaldan yapsa ve o kişiyle duygusal bir ilişkisi de olsa, sonradan deli gibi ağlayıp pişman olsa ve kapınıza gelip kul köpek olacağını bilseniz onu yine affeder miydiniz? Bir şans daha verir miydiniz?
Vermezdim. O yanlış bir kere yapıldı. Bunu yapmayı aklından bir kere geçiren birisi mutlaka yine geçirir.

Aramızdaki ilişkiye bağlı, cinsel ilişki yaşamadıysa duygusal olması daha kötü. Sorunu kendimde arardım, "bir hatam mı oldu? onunla ilgilenmedim o yüzden mi oldu acaba" diye. İlişkiye biraz arar verirdim baktım gerçekten pişman, affederim.

Hayır.

Geri
Yukarı