Aşk gerçekte nedir?

Aşk sudur, iç iç...

Aşk diye bir şey yok, hepsi yalan.
Öyle zaten, bunu anlattım. Oyalama aracı ama güzel.. Ama gerçektir de aynı zamanda..
Bir taşa bakarsın, hiçbir şey anlam ifade etmez. Onunla duygusal bağ kurmaya başlarsın ve etkilenirsin.. Yani burada içgüdüsel bir eğilim yok, oluşan duyguyu kendin oluşturdun..
Bu bağlamda gerçektir aynı zamanda.
Aşk. sekstir. (Sadece seks değildir içindeki tutku ve aşk sevişmede geçer)
Aşk orgazm olmaktır zaten. Kalplerin orgazmı.. Beyinde de yaşanır, ruhta da, kalpte de..
Sokak yazılarında gördüğüm şu an yazı yazdığım sanal dünyadan daha yalan olan gereksiz, saçma bir oluşum.
Haklısın..
Sadece kitaplarda ve hikayelerde mutlu sona ulaşabildiğimiz bir arayış, bir ihtiyaçtır.
Mutlu sonlu ne var dünya üzerinde? Hiçbir şey.. Bu da onlardan biri.. Belki uyanırız bir sahilde, dur konuşma, uzat ellerini sakince.. Böyle bir şarkı vardı.. Ötesini göremediğin bir şey..

17 yıldır gördüğüm hiç bir kızdan hoşlanmadım bilmiyorum nedemek

Hocam bu kadar cümle kurmak yormuyor mu sizi.

Sevgi kerizlerinin inanıp, saçma acılar çekip ileride pişman oluğu şeydir. Hatta ileride o aşık olduğu kişi kimdir onun adını bile hatırlamaz.

Hocam bu kadar cümle kurmak yormuyor mu sizi?
Yorulmak için kuruyorum zaten cümleleri. Oyalamaca, hobi.
Sevgi kerizlerinin inanıp, saçma acılar çekip, ileride pişman oluğu şeydir. Hatta ileride o aşık olduğu kişi kimdir onun adını bile hatırlamaz.
Kendini kandırmaktır aynı zamanda. Sonunu bile bile.. Dünya'nın, her şeyin bir sonu vardır.. Elbet olacak bir son..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…