Aşk hayatında nasıl başarılı olunur?

Kardeşim bugüne kadar onlarca red yedim sana elimden geldiğince yardımcı olurum. Yaz buraya en büyük sorununu beraber çözüm bulalım.

Genelde şöyle olur ilişki düşünmüyorum ,benlik şeyler değil falan ama bir bakmışsın bir hafta sonra sevgili yapmış 😂 bazen de şans yüzüne güler iyi ki çıkmışsın karşıma dediğin biri olur yani dostum cidden fazla takma kafana en iyisi akışına bırakmak.

Buradan konuşalım diğer üyelere de yardımımız dokunur.
Tamam hocam konu belli sevdiğime açılamıyorum, konuşcam konu bulamıyorum, gözlerimi ondan kaçırıyorum yardım istiyorum sizlerden.
Tamam hocam konu belli sevdiğime açılamıyorum, konuşcam konu bulamıyorum, gözlerimi ondan kaçırıyorum yardım istiyorum sizlerden.
Olduğu ortamlarda acayip kasılıyorum.

Hadi ordan neymiş o. Çok film izleme gülüşü bağlıyor falan demezsin bidaha. Sen normal okul hayatına bak derslerini düsün kafanı yorma böyle şeylere.
Ben öyle yapıyorum hafta içi kitaplarla Cumartesi günleri bilgisayarımla geçinip gidiyorum.
Benim de hoşlandığım kız var ama kız maşallah her ay başka sevgili buluyor ve sigara iciyor ne yapalım?
Bende para biriktirip makineme parça ekliyorum kafamı dağıtmak için.

Hadi ordan neymiş o. Çok film izleme gülüşü bağlıyor falan demezsin bidaha. Sen normal okul hayatına bak derslerini düsün kafanı yorma böyle şeylere.
Ben öyle yapıyorum hafta içi kitaplarla Cumartesi günleri bilgisayarımla geçinip gidiyorum.
Benim de hoşlandığım kız var ama kız maşallah her ay başka sevgili buluyor ve sigara iciyor ne yapalım?
Bende para biriktirip makineme parça ekliyorum kafamı dağıtmak için.
Yerimde olan anlar halimi hocam. O koca gözlerini dikince böyle diyemezsiniz emin olun ;)

Olduğu ortamlarda acayip kasılıyorum.
Kardeşim bak şimdi yapman gereken çok basit. Öncelikle hiç bir kıza açılmayın. Yani hiç bir kıza benimle çıkar mısın diye sormayın. Bir muhabbet kurun, buluşma ayarlayın. Buluşma da arkadaşı gibi değil sevgilisi gibi davranın. Yani ilk buluşmada elini tutar ayrılırken de sarılırsanız başlangıç için oldukça yeterli. Neyse peki asıl soru bu kızla nasıl muhabbet kuracağız. Aynı okuldaysan çok şanslısın. En ufak şeyden bile muhabbet çıkar. Ders, okul, sınavlar vb. bir sürü konu hakkında bir şeyler sorabilirsin. Ben genelde muhabbetlerimi sosyal medyadan kuruyorum daha kolay oluyor. Özellikle Instagram hikayelerine cevap vermek güzel bir yöntem. Ama sen kızı her gün görüyorsun cesaretini topla ve merhaba de. Mesela, pazartesi törenler olur. Orda göz göze gelmeye çalış. Sonra tenefüs de yanına git ve “ Az önce birbirimize bakarken bir kıvılcım çaktı. Gelip merhaba demek istedim. Ben KucukKurbaqa de. Sonrası senin yeteneğine kalmış. Ama sakın bir bakıştınız diye gidip hemen seni seviyorum deme. Peki göz kontağı nasıl kuracağız. Bu videoyu açıyorsunuz tepkisiz kalarak izlemeye çalışıyorsunuz. Mimiklerinizin dahi kıpırdamaması lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Son olarak Instagram'da @MBAMen adlı çok başaralı bir sayfa var. Ben oradan da bir çok şey öğrendim. Bakmanızı tavsiye ederim.

Çok kız sevdim, ve çoğu sevdiğin kıza 2 hafta sürmeden sevdiğimi açıkladım çünkü sevdiğimi açıklamazsam acı çekeceğimi biliyordum, sana tavsiyem git kızla konuş istersen saçmala ama konuş, sonra kız seni istemese dahi 1 hafta acı çeker bir daha acı çekmezsin, böyle 4-5 ay acı çekmektense böylesi daha iyi, bence böyle yap, ben olsam konuşamazdım ama ümit de etmezdim, benimle asla sevgili olmayacağını bileceğim için kafaya fazla takmazdım, eğer sen istiyorsan şey yapabilirsin, bir şiirden bahset, lavinia şiirini okudun mu de, okudumadıysa şiir hakkında konuş, okuduysa başka şiirlerden konus, sana tavsiyem asla ümit etme ve acı çekeceğine konuş, iyi günler dilerim

Geri
Yukarı