Aşk Hikayesi Önerisi

ztKK99

Hectopat
Makaleler
2
Edebiyat ödevi olarak giriş kısmı verilmiş hikayeyi tamamlamamız istendi ama aklıma bir fikir gelmiyor. Bir şeyler yazmaya çalışıyorum ama ortaya güzel bir şeyler çıkmıyor (Daha doğrusu hiçbir şey çıkmıyor).

Sizden ricam, kısaca aklınıza gelen fikirleri yazmanız ve ufak bir giriş yapmanız.
IMG-20211019-WA0002.jpg

Sonra o da edebiyat seven bir erkeğe tekmeyi bastı.
Neyse kız şiiri okurken ana karakterimizi rezil etmek için sınıfın ortasında herkesin duyabileceği bir şekilde okusun.
(Sen kim köpek, bana ha ? Der gibi)
Bu olayın sonrasında ana karakter ; " Siz benim cevizlerime kurban olun! " diyerek okulu terk edip esnaflık yapsın ve zengin olsun, sonrasında eski sınıf ile bir buluşma ayarlayarak bunlara tokat atsın. Aşk kısmını sana bırakıyorum, tamamlarsın.

Şair zengin olur ancak "Şiirde Harf Vergisi" yüzünden tekrar fakir olur. O da uyuşturucu batağına düşer. Ve uyuşturucuya şiir yazar. Bir şahıs ise şairimizi stüdyoya sokup bunu " Yeni Nesil Rap Müzik " diyerek yayınlar ve şairimiz ünlü bir rapçi olur. Sonra Ceza ile düet yapar ve paraya doyar. Ve o eski sınıftaki kız bu şarkılar ile TİkTok çeker ve şair yorum yaparak rezil eder ve hikayesini anlatır. Herkes daha da hayran olur.
Ancak ters kelepçe ile içeri alınır. Ancak burası Türkiye ve 3 gün sonra hapishaneden çıkar ve daha da ünlü olur.

Geri
Yukarı