Aşk mektubu yazmalı mıyım?

SusamliCocuk

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi bizim sınıfta kız var, o kız bana yürümeyi denedi. İlk önce ilişki durumum ne? Onu sordu. Sonra kendisi Instagram'dan ona istek atmamı istedi, sonra sınıfta onun en yakın arkadaşları var onlardan işte XXXX SusamCocuktan hoşlanıyor falan dedi ben onu ilk önce arkadaşlarına sordum öyle bir şey olmadıklarını söylediler. Sonra attılar da attılar. Sonra direkt XXXX sordum o ise çocuk gibi sınıfa girdi ve bağırdı işte SusamCocuk benden hoşlanıyor falan diye sınıfa bağırdı. Neyse anlatım gitti sonra üstünden birkaç gün geçti hani ben şiir yazarım, aşk şiirleri falan neyse ben okuldaki sıram onlarla dolu sonra okul yönetimi bizim sınıftaki sıraları değiştirmiş. Ne şans ki sıram işte bahsettiğim kıza denk gelmiş sonra benim el yazımı bilmiş bana soruyor "Sen bana diye yazdın? Sen benden hoşlanıyorsun" falan diye sonra ben cidden ondan hoşlanmaya başladım bir ara.

Gittim ona hediye aldım, çiçekler verdim, şiirler yazdım onunla ilgilendim ama maalesef ki benden daha iyisini bulmuş. Zaten konuştukları vardı beni görmezden geldi ben de onu bilerek görmezden gelmeye başladım. Öyle tuhaf bir iklim oldu sonra benimle konuşmaya başladı ve kırdım. Öyle de şimdi pazarda çalışıyor yanından geçtim bir anda kaçıyor karşıma çıkıyor başka yola sapıyor ne yaptığı belli değil.

Şimdi orası çok önemli kıza o pazartesi günü açılmak istiyorum ve ayrı zamanda mektup ile açılmak istiyorum büyük ihtimalle red yiyeceğim ki takmıyorum zaten nasip değilmiş deyip geçerim Allah büyüktür.
Şimdi o kadar olaylara rağmen açılmak doğru olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi çocuk olduğun sürece kaybedersin kankam kıza kraliçeymiş gibi davranma o da senin benim gibi insan. Bu yaptığın mektup ile açılmak, çiçekler vermek, hediyeler almak gibi yalaka hareketleri kızın sosyal medyasındaki abaza dayılar da yapıyor senin onlardan bir farkın kalmıyor bu hareketler ile. Bu kızı bırak başka kız ara ama asla bir kıza bir daha bu kadar iyi de davranma.

İyi çocuk olduğun sürece kaybedersin kankam kıza kraliçeymiş gibi davranma o da senin benim gibi insan. Bu yaptığın mektup ile açılmak, çiçekler vermek, hediyeler almak gibi yalaka hareketleri kızın sosyal medyasındaki abaza dayılar da yapıyor senin onlardan bir farkın kalmıyor bu hareketler ile. Bu kızı bırak başka kız ara ama asla bir kıza bir daha bu kadar iyi de davranma.

Flört etmek nedir bilmiyorum veya hoşlandığım kişiye neden kötü davranayim zaten kanka şimdi açıldım yol üstünde reddetti beni.

Bence mektup yazmanın modası geçti. Direkt ve yalın bir şekilde ona karşı hislerini dile getirmelisin. Hissettiğin şey hoşlantı değilse git söyle ama hoşlantıysa söylememende fayda var zira zamanla geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı