Aşk Meselesi

Andron

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben daha 9. sınıftayım. Fakat bir kızı seviyorum. Ama onu gördüğümde yanlış bir hareket yapmaktan korkuyorum. Daha 9. sınfta ne aşkı diyenler olacak?:D Ama gönül bu.:D Ben de onun küçük bir ihtimal de olsa bana bir şeyler hissettiğini düşünüyorum. Fakat bunu nasıl anlarım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Cevaplarınızı bekliyorum.

Onunla sohbet etmeye çalış. Yani gidip bir silgi iste ( tek silgi olmayabilir sana bağlı ) o arada konuyu değiştir :) Biraz kabiliyet işi. Eğer senle sohbet ederken gülüyor ve sohbetten sıkılmıyor ise senle konuşmayı seviyordur. Yani en azından senden nefret etmiyordur. Yada direk dal seviyorum de bazen işe yarar :) Hadi kolay gelsin.

Ya biraz da utanıyorum aslında konuşmaktan falan.:( Bunu nasıl çözerim?:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana bir şey söyleyeyim mi, bende 10. sınıfım ama deli gibi bir kızı seviyorum. Yaş dinlemiyor bu işler. Bende ne yapacağımı bilmiyorum nasıl açılacağımı çok zor iş...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim hayatı kendine zehir etme ne yapıcam ne desem nolur şöyle desem benden hoşlanır mı soğur mu diye düşünme kendin içinden nasıl geliyorsa abartmadan tabi [emoji1] öyle davran böyle düşünerek sadece kendine zarar verirsin
Bir 11.sınıf tavsiyesi (kendim uymasamda bu tavsiyeme sen dinle [emoji2])

Bu yaşta ne bu aşk- meşk olayları arkadaşlar? Beyninizin % 99.9'unu derslerinize verip bir yerlere varmanız gerekmiyor mu?
Hani güzel bir meslek ve o mesleğin bol paralar getireceği günler dururken, kuru kuruya aşk mı olur.

Ha belki o arkadaşınıza karşı empati duyuyor olabilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı