Aşk Meselesi

Bu yaşta ne bu aşk- meşk olayları arkadaşlar? Beyninizin % 99.9'unu derslerinize verip bir yerlere varmanız gerekmiyor mu?
Hani güzel bir meslek ve o mesleğin bol paralar getireceği günler dururken, kuru kuruya aşk mı olur.

Ha belki o arkadaşınıza karşı empati duyuyor olabilirsiniz. :)
Ama öylede abi her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. Biz o ilerideki kısmeti, kadını arıyoruz. Allah'a bin şükür derslerim iyidir...

Son düzenleyen: Moderatör:
En kötü ne olabilir ki ? Yakınlık kurmaya çalış. Baktın iyi gidiyor, niyetini belli edersin. Hiç mi şey yapmadı. Unutulur gider. Çok da büyütmene gerek yok. Ne olabilir ki en kötü :)

Aşk'ın yaşı yoktur. Aşk'ın anlamını yaşayan bilir. Aşk kelimesinden sonra kesme işareti dahi kullanıyorum, o derece. Nasıl açılacağım, nasıl yapacağım diye düşünme. Düşündükçe işin içinden çıkamazsın. Kendine bir söz ver ve o anda açıl.
Aşk güzeldir, değerini bilene. ;)

Benim başıma gelmişti. Ama şu an derslere önem veriyorum. Sana derslerine çalışmanı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı