Askerde yapılan insanlık dışı eziyet

Askerlikle alakalı bir durum değil böyle insanlar nerede imkan bulursa orada zorbalık yaparlar. Bu asker ustune bildirmeli bu durumu.

Babam derdi ki askeriyede emir komuta da biraz sıkıntı... 😉 Var. Aldığın emiri yapmak zorundasın bu kesin fakat alınan emir Vatan'a hizmet değilse yapmayacaksın ayrıca üstüne yaptıktan sonra şikayet edersin ederken de kanıt şahit bulacaksın. Düzenleme şart.

Babam derdi ki askeriyede emir komuta da biraz sıkıntı... 😉 Var. Aldığın emiri yapmak zorundasın bu kesin fakat alınan emir Vatan'a hizmet değilse yapmayacaksın ayrıca üstüne yaptıktan sonra şikayet edersin ederken de kanıt şahit bulacaksın. Düzenleme şart.
Sicil amiri olmayanlar yada vekili bu tarz ceza ya da emir uygulayamaz dolasiyla haklarını bilen hiçbir yerde ezilmez ;)

Sayı üstünlüğü yakalayan ve kendilerinden daha zayıf gördükleri bir avı fark eden böyleleri aslanların yalnız otlanan ceylanın üstüne çöktüğü gibi bu tarz mazlumların üstüne çöker. Arkadaş sanırım başı belaya girmesin diye alttan almış ve gururunu ezdirmiş ancak ters birine (örnek ben) denk gelselermiş bu hayvanlar o zaman Hanya'yı Konya'yı görürlermiş.

Videoyu izleyen askeri yetkililer zaten videodakilere unutamayacakları bir anı yaşatmıştır, rahat olun.
Valla onu yaparsan komutan her zaman üst devreyi tutar senin orada askerliğin bitmezdi ya intihar edersin yada kafayı sıyırırdın ikisinden bir tane yeni gelmiş askerin hayata ağızına bakmazlar hele bir de devreci komutana denk geldin mi tamam sana onlara özel eğitim yaptırılar devrelerin orada çayı içerken sen güneş altında eğitim oradaki çocuğu tepki vermemesi bu yüzden çünkü ne olacağı biliyor sonra da en güzeli susmak diyor

Valla onu yaparsan komutan her zaman üst devreyi tutar senin orada askerliğin bitmezdi ya intihar edersin yada kafayı sıyırırdın ikisinden bir tane yeni gelmiş askerin hayata ağızına bakmazlar hele bir de devreci komutana denk geldin mi tamam sana onlara özel eğitim yaptırılar devrelerin orada çayı içerken sen güneş altında eğitim oradaki çocuğu tepki vermemesi bu yüzden çünkü ne olacağı biliyor sonra da en güzeli susmak diyor
Susacak da nereye kadar. Her insanın bir sınırı vardır. Bir gün patlayacak o çocuk buna devam ederlerse.

Geri
Yukarı