Askere giderken nargile götürmek

alihan68

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Saygı değer arkadaşlar, abiler yakın zamanda askere gidecem. Nargilemi götürmek istiyorum. Bu konu hakkında fikriniz nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hakkari Çukurca da yaptım. Günde 1 tane sigarayı zor içebildik. Sen nargile götürmekten bahsediyorsun. Askerlik vatani görevi yapma, vatan borcu ödeme, vatanı koruma görevidir. Seni oraya vatanı koru diye alıyorlar. Nargile götürüp keyif yap diye değil.

Yanlis anlamayin ama sanki Trollemek icin acilmis bir konuya benziyor bu.
Ben askerligimi yapmadim ama, askerde nargile icilebileceginizi hic zannetmiyorum.
Canı nargile isteyen çıkar çarşı izninde içer nargilesini. Bunlar ya Troll yapıyor yada askerliği eğlence mekanı zannediyor. Biz 3 ay çarşı iznine çıkamadık. Sigara bile içemedik, bunlar hayatı tespih zannediyorlar.

Bu kafada bir adamsan gitme askere niye gideceksin ki. Kimse de yargılamaz korkma erkek adam askere gider sözü ortadan kalkalı uzun zaman oluyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı