Askeri eğitim nasıl alınır?

Kardeşim benim gidip uzmanlık veya astsubaylığı kazanırsan, 6 7 ay sıkı eğitimleti var. O eğitimi alırsan yarısı kadar olursun. Askerliğin psikolojisi farklıdır, eğitimleri çok ağırdır. Ağlata ağlata eğitirler adamı. Onlar gibi olmak istiyorsan asker olman gerekir kısaca. Diğer türlü zor.

Uzmanlık ve ast için eğitimleri zor mu hocam gerek mülakat soruları gerek askeriye eğitimi.

Bahsettiğiniz iş kafada bitiyor. Kendinizi geliştirmeniz yeterli. Öz güven arttırmalı ve psikolojinizi güçlendirmelisiniz.

Hocam ben iletişimimi de geliştirmek istiyorum, insanlarla sosyalleşirken falan espri falan anlatamıyorum veya çok kit cevaplar veriyorum yaratıcı veya ciddi de konuşamıyorum önerebileceginiz şeyler var mi?

Hocam ben iletişimimi de geliştirmek istiyorum, insanlarla sosyalleşirken falan espri falan anlatamıyorum veya çok kit cevaplar veriyorum yaratıcı veya ciddi de konuşamıyorum önerebileceginiz şeyler var mi?

Uzun zamandır takip ettiğim ve ailem tarafındanda değişimimin göze çarpmasına yardımcı olan kanallar bunlar benim. Tavsiye ederim hepsini. Kendinizi mental olarak geliştirdiğiniz taktirde her şeyi yapabilirsiniz.

İlişki, etkili konuşma, beden dili ve psikoloji üstüne karışıklar. Bunlar bana sosyal fobimi yenerlende yardımcı oldu.

Uzmanlık ve ast için eğitimleri zor mu hocam gerek mülakat soruları gerek askeriye eğitimi.

Hem polislik hem astsubay sınavlarına giren bi akadaşım astsubaylığı kazandı ona gitti. Zorluğu gerçekten zor. Biz polis okulunda bile çok zorlandık ama onlarınki gerçekten daha da zor. Onlar askeri eğitimi aldıktan sonra tamamen değişik oluyolar :)

Hem polislik hem astsubay sınavlarına giren bir akadaşım astsubaylığı kazandı ona gitti. Zorluğu gerçekten zor. Biz polis okulunda bile çok zorlandık ama onlarınki gerçekten daha da zor. Onlar askeri eğitimi aldıktan sonra tamamen değişik oluyolar :)

Anladım hocam sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı