Askeri pilotlukta göz sınırı ne?

@ItsAllGoodman Dostum savaş uçağı pilotu olan biri diyor bunu. Kendi bilgin tamamen doğru değil kabul eder misin şunu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Venüse yıldız diyen biri Allah bir dese bile inanmam. Pilot olmuş ama cahil.

Videoyu sonradan gördüm :) Fakat hala pekte inanmıyorum.
Allah Allah, bir pilot musun veya göz doktoru musun acaba?
Venüse yıldız diyen biri Allah bir dese bile inanmam. Pilot olmuş ama cahil.
Adam sonradan düzeltiyor zaten. Bir videoyu oturma organınızla izlemeyin lütfen. Muhtemelen yıldız demesinin sebebi de Venüs'e halk arasında Çoban Yıldızı denmesi.

@ItsAllGoodman Adam düzgün uçak kullandıktan sonra Venüs'e yıldız dese ne olur demese ne olur? Adam sektörün içinde, peki ya siz ne durumdasınız bu sektörde?
Ben uçak kullanmasıyla ilgili herhangi bir söylemde bulunmadım. Konuyu saptırma. Sadece doktor veya ameliyat olmuş biri olmamasına rağmen bu kadar net ve emin konuşmasına şaşırıyorum.

@ItsAllGoodman Acaba bunu deneyim etmiş pilotlarla karşılaştığı için net konuşuyor olabilir mi? 🤔 Lazer ameliyatı yapan bir doktor zaten böyle bir şey söylemez, elinden müşteri kaçacak çünkü.

@ItsAllGoodman Acaba bunu deneyim etmiş pilotlarla karşılaştığı için net konuşuyor olabilir mi? 🤔 Lazer ameliyatı yapan bir doktor zaten böyle bir şey söylemez, elinden müşteri kaçacak çünkü.
Orduda kaç tane lazerli pilot var? Kaçı böyle bir sorun yaşamış? Asıl soru bu. Bir söz vardır bilir misin? "İstisnalar kaideyi bozmaz."

Aynı pilot lazer ameliyatı geçirmiş biri pilot olamaz diyor fakat sonra da Venüs'e doğru giden bir pilot olduğunu söylüyor? Bu nasıl çelişki? Muhtemelen uydurma bir hikaye de her türlü yedirir.

Orduda kaç tane lazerli pilot var? Kaçı böyle bir sorun yaşamış? Asıl soru bu. Bir söz vardır bilir misin? "İstisnalar kaideyi bozmaz."
Videoyu izlemekten aciz misiniz acaba? "Çok var bunun örneği" gibi bir laf geçiyor.
Aynı pilot lazer ameliyatı geçirmiş biri pilot olamaz diyor fakat sonra da Venüs'e doğru giden bir pilot olduğunu söylüyor? Bu nasıl çelişki? Muhtemelen uydurma bir hikaye de her türlü yedirir.
Rüşvet veya araya tanıdık sokarak muayeneden geçmek pek zor bir şey olmadığı için canım ülkemde gayet mümkün olası bir durumdur.

Videoyu izlemekten aciz misiniz acaba?
Videoyu izledim canım benim. Birinci sorum şu, neden sürekli aşağılayıcı kelimeler kullanıyorsunuz? Haksız olduğunuzu siz benden iyi biliyorsunuz herhalde. :)
"Çok var bunun örneği" gibi bir laf geçiyor.
Tamam bak, şimdi adam tüm ordudan sorumlu değil. Bölüğündeki pilotlar belki çok daha fazla bu durumdalar diğer bölüklere nazaran. Şimdi bu adam istatistik falan vermiyor. Ne anlatsa inanacaklar ve inanacaksınız. O yüzden burada birinin lafına göre boş konuşup dolu beklemeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı