Askeriye için kedi yetiştirmek

Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar evimde Tekir Cinsi bir kedi var cinsi gereği çok haraketli ve ben bunu eğitmek istiyorum. Ama öyle basit şeyler değil. Mesela koklayarak uyuşturucu, patlayıcı gibi materyallari bulsun. Veya gerektiğinde yüksek yerlerden atlasın 2 ayak üstünde falan yürüsün istiyorum. Diğer kedilerden farklı olsun. Sizce nasıl eğitebilirim? Bu eğitimi yapmak için merkezler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar evimde Tekir Cinsi bir kedi var cinsi gereği çok haraketli ve ben bunu eğitmek istiyorum. Ama öyle basit şeyler değil. Mesela koklayarak uyuşturucu, patlayıcı gibi materyallari bulsun. Veya gerektiğinde yüksek yerlerden atlasın 2 ayak üstünde falan yürüsün istiyorum. Diğer kedilerden farklı olsun. Sizce nasıl eğitebilirim? Bu eğitimi yapmak için merkezler var mı?
Kendim eğitme şansım var mı? Dışardaki torbacıdan hap alıp gelip eğitmeyi denesem falan?
Şaka mı bu?

Yeni gördüm. Hayır şaka değildi. Patlayıcı falan bulsun istiyordum. Ama artık tek maruzatım benden uzak durması. Garip bir şekilde son 3 5 gündür her tarafımı çiziyor. Dipten bir miyavlama üstüme atlıyor. 10 dk sonra tekrar kucağıma kendini sevdirmeye geliyor.

Hocam hayatımda hiç bomba tespit eden veya uyuşturucu bulan bir kedi görmedim. Bizim bir kedi var evde, kendisi Kaju bey olur, depremi bile haber vermiyor hayvan:) Yeminle deprem olmadan önce hafiften ayaklanıyor arkasını dönüp gidiyor bizi bırakıp🤣 Bu mu şimdi bomba bulacak cidden:)

Son düzenleme:
Hocam hayatımda hiç bomba tespit eden veya uyuşturucu bulan bir kedi görmedim. Bizim bir kedi var evde, kendisi Kaju bey olur, depremi bile haber vermiyor hayvan:) Yeminle deprem olmadan önce hafiften ayaklanıyor arkasını dönüp gidiyor bizi bırakıp🤣
Galiba gerçekten nankörler :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı