Kedi için mama tavsiyesi

Eğer bütçeniz N&D, ProPlan, Hills gibi üst düzey mamalara yetiyorsa onları tercih edin. Eğer yetmiyorsa BonaCibo tercih edebilirsiniz. Ben kendi kedim için kullanıyorum ve memnunum. Size de önerebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Erkin Ulaş @Sir Lewis @furkankizilaslan @SUSAMLI ÇUBUK @MRainb0w @quarest @Tavasapi @narko7 @RYUK1905

herkese tavsiyeleri için teşekkür ederim. Pro plan hakkında bir yerde yasaklandı diye bir şey duymuştum aslı nedir? Hills nasıldır? Ve tavsiyelerinize ek olarak daha uygun fiyatlı mama tavsiyesi yapabilir misiniz?​

Proplan yasaklandı diye bir şey duymadım ben, hem niye yasaklansınki? Hills'i ben hiç kullanmadım ama bir tanıdığım kullanıyor memnun daha uygun fiyatlı olarak Purina'nın ürünlerine bakarsınız Pro planda purinanın markası zaten.

Proplan yasaklandı diye bir şey duymadım ben, hem niye yasaklansınki? Hills'i ben hiç kullanmadım ama bir tanıdığım kullanıyor memnun daha uygun fiyatlı olarak Purina'nın ürünlerine bakarsınız Pro planda purinanın markası zaten.
Eski haber;

@Erkin Ulaş @Sir Lewis @furkankizilaslan @SUSAMLI ÇUBUK @MRainb0w @quarest @Tavasapi @narko7 @RYUK1905

Herkese tavsiyeleri için teşekkür ederim. Pro plan hakkında bir yerde yasaklandı diye bir şey duymuştum aslı nedir? Hills nasıldır? Ve tavsiyelerinize ek olarak daha uygun fiyatlı mama tavsiyesi yapabilir misiniz?​

Hocam ben Proplan yasaklandı veya onun gibi bir şey hiç duymadım ki yalan bilgidir. Halihazırda uzun süredir kullanıyoruz zaten.

Premium mama istiyorsanız bunun altında maalesef bulamazsınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-08-23-21-58-068_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-05-08-23-21-58-068_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Yukarı