Askerlik ne kadar tecil ettirilebilir?

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
2 senelik üniversite okuyorum. 2. dönemdeyim. Seneye haziran gibi okulum bitecek. 31.12.2030'a kadar tecilli gözüküyorum şu an. Okuduğum için mi 2031e kadar tecilli gözüküyorum? Mezun olunca tecil tarihim geriye mi alınacak?

2 senelik üniversite okuyorum. 2. dönemdeyim. Seneye haziran gibi okulum bitecek. 31.12.2030'a kadar tecilli gözüküyorum şu an. Okuduğum için mi 2031e kadar tecilli gözüküyorum? Mezun olunca tecil tarihim geriye mi alınacak?
Eğer askerliğiniz tecil edildiyse, mezun olup olmamanızın bir önemi yoktur, askerliğiniz belli bir tarihe ertelenmiştir. Siz gidip o tecili iptal ettirmedikçe de tarih değişmeyecektir.
(Askerde olan ve tecil işleriyle uğraşan akrabama sordum.)

Eğer askerliğiniz tecil edildiyse, mezun olup olmamanızın bir önemi yoktur, askerliğiniz belli bir tarihe ertelenmiştir. Siz gidip o tecili iptal ettirmedikçe de tarih değişmeyecektir.
(Askerde olan ve tecil işleriyle uğraşan akrabama sordum.)
Mezun olduktan sonra 2 yıl tecil ettirme hakkı ne oluyor tam olarak peki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı