Askerlik ne zaman tecil ettirilebilir?

Xeytan

Hectopat
Yer
Cheyenne
Selam,
Ön lisans mezunuyum, askerliğimi tekrar tecil ettireceğim, 31.12.2022'ye kadar askerlik ile ilişiğim yok, tecil ettirmeye ne zaman gitmeliyim?
Bugün gitsem tecil ettirebilir miyim yoksa ay sonunu mu beklemem gerekiyor?

Buradan başvuruda bulunabilirsin. Eğer kayıt bulunamadı derse şubeye gideceksin. Diplomanı taratıp sisteme ekliyorlar. Sonra sen yine bu adresten başvuru yapıyorsun.

Ay sonunu beklemene gerek yok.

Şubeye gittim, sistemde hata var dedi, sizin dediğinizi söyledi, benim de ertelemem bulunduğundan yapamadım, saat 5'ten sonra gir doldur dedi, sonra ben onaylarım dedi, olmazsa yarın yine giderim.

Şimdi aradı, mezuniyet belgemi gönderdim WhatsApp'tan onu bekliyorum.

06.07.2024 tarihine kadar tecil edildi.

Son düzenleme:
Şubeye gittim, sistemde hata var dedi, sizin dediğinizi söyledi, benim de ertelemem bulunduğundan yapamadım, saat 5'ten sonra gir doldur dedi, sonra ben onaylarım dedi, olmazsa yarın yine giderim.

Şimdi aradı, mezuniyet belgemi gönderdim WhatsApp'tan onu bekliyorum.

06.07.2024 tarihine kadar tecil edildi.

Ben lise diplomamı göndersem daha uzun bir tarihe ertelerler mi 2024'te bitiyor tecil?

Ben de tecir ettirmek istiyorum yalnız üsteki adresden yaparsak, onaylanıp onaylanmadığını nasıl anlayabiliriz ?

Askerlik şubesi de uzak gidemiyorum.

Ben de tecir ettirmek istiyorum yalnız üsteki adresden yaparsak, onaylanıp onaylanmadığını nasıl anlayabiliriz ?

Askerlik şubesi de uzak gidemiyorum.
Yine e-devlette tecil belgesi sorgularsın, tecil tarihi yer alıyor.

Ben lise diplomamı göndersem daha uzun bir tarihe ertelerler mi 2024'te bitiyor tecil?

Liseyi hangi yıllar arasında okudun? Muhtemelen tecil olmaz.

Geri
Yukarı