Aşkta ısrar etmek

Jonhh

Centipat
Daha fazla  
Sevdiğim kız 25 gün önce seni, senin beni sevdiğin gibi seviyorum demişti ve ben yalan söylemem demişti. Ve evet söylemez bende onu çok seviyorum.

Sonrasında beni seviyor musun dedim birkaç gün sonrasında.
Yine aynı şeyleri söyledi.

Sonraki günler yine aynı soruları sordum ve yeter dedi, hep aynı şeyleri soruyorsun dedi.

Benim sürekli sormamın sebebi bazen onun gün içinde modu düşebiliyor ve bana vurabiliyor tavrını bende alttan almam gerektiğini bile bile bazen kötü tepki gösterebiliyorum, onun için aramız bozuldu mu diye kontrol amacıyla soruyordum.

Ama şu an akıllandım şu an aramız iyi fakat sizce sorun bende miydi? Fazla mı sormuşum?

Yapısı da çok zor bir kızdır. 2 yıldır konuşuyoruz kolay kolay demez seni seviyorum kelimelerini.

Sizce seviyor mu gerçekten ben mi fazla ısrar ettim?

Bir kere o kelimeleri söylemesi yeterli midir ısrar etmemem için?

Sevdiğim kız 25 gün önce seni, senin beni sevdiğin gibi seviyorum demişti ve ben yalan söylemem demişti. Ve evet söylemez bende onu çok seviyorum.

Sonrasında beni seviyor musun dedim birkaç gün sonrasında.
Yine aynı şeyleri söyledi.

Sonraki günler yine aynı soruları sordum ve yeter dedi, hep aynı şeyleri soruyorsun dedi.

Benim sürekli sormamın sebebi bazen onun gün içinde modu düşebiliyor ve bana vurabiliyor tavrını bende alttan almam gerektiğini bile bile bazen kötü tepki gösterebiliyorum, onun için aramız bozuldu mu diye kontrol amacıyla soruyordum.

Ama şu an akıllandım şu an aramız iyi fakat sizce sorun bende miydi? Fazla mı sormuşum?

Yapısı da çok zor bir kızdır. 2 yıldır konuşuyoruz kolay kolay demez seni seviyorum kelimelerini.

Sizce seviyor mu gerçekten ben mi fazla ısrar ettim?

Bir kere o kelimeleri söylemesi yeterli midir ısrar etmemem için?

Yaşınız kaç acaba?

Hocam bir sefer sormanız yeterlidir, niye art arda sordunuz? Onu anlayamadım.
Modu düştüğü zaman bazen benim kimseye ihtiyacım yok türünden cümleler kurabiliyor. Trip atabiliyor. Ama bu konuyu bazen alttan almak yerine sindiremiyorum, bunun için acaba sevgisini mi bozdum diye düşünüyorum. Soruyorum. Ama şimdi sormuyorum. Akıllandım

@Jonhh, hocam kızları zaten anlayamazsınız. Kendi hallerine bırakın, demek ki zamanında birilerine çok bağlanmış. Kazık yemiş, kimseye ihtiyacım yok gibi kelimeleri o yüzden kullanıyor olabilir. Yoksa durduk yere neden kullansın?

@Jonhh, hocam kızları zaten anlayamazsınız. Kendi hallerine bırakın, demek ki zamanında birilerine çok bağlanmış. Kazık yemiş, kimseye ihtiyacım yok gibi kelimeleri o yüzden kullanıyor olabilir. Yoksa durduk yere neden kullansın?
Modu düştüğü için yapıyor sanırım. Zaten sonradan iyi oluyoruz. Beni düşünme falan diyebiliyor modu düştüğünde. Ama sonra yine iyi devam ediyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı