Asla ama asla Uplay kullanmayın

her türlü yolu denedim ve olmadı? canlı desteğe yazmam neyi değiştirir bu durumda. ben steam gibi direkt aldığım anda sağlıklı bir indirme istiyordum. beni 2 saat uğraştırdı runtime error ile resmen saçmalık

Milyonlarca insan Uplay kullanıyor. Virüslü program indirip Windows'u çökertince "sakın Windows kullanmayın" demek gibi olmuş seninki.

nn7jo.jpg

hayır derdimi anlatamadım tam olarak... şöyle ki launcher da reklamlar dahi gözükmüyordu fakat vpn ile girdiğimde launcher sorunsuz çalışmaya ve indirmeyi yapmaya başladı. tekrar kapattığımda da donuyordu. Biraz göz atarsanız epey bir Uplay Microsoft runtime error başlığı olduğunu görürsünüz

hayır derdimi anlatamadım tam olarak... şöyle ki launcher da reklamlar dahi gözükmüyordu fakat vpn ile girdiğimde launcher sorunsuz çalışmaya ve indirmeyi yapmaya başladı. tekrar kapattığımda da donuyordu. Biraz göz atarsanız epey bir Uplay Microsoft runtime error başlığı olduğunu görürsünüz

Bir çok durum olmuş olabilir. Şahsen kullanmıyorum bu programı, sen hata yaptın da demiyorum ama bir şey olmuş. Bunu Uplay desteğine detaylı olarak yazıp bir geri dönüş aldın mı? Burada yazdıklarını, yaptıklarını ve sonuçta ne olduğunu onlara anlatırsan "yürü git" diyeceklerini sanmıyorum.

Firma seni mağdur ederse gel buradan şikayetini anlat. Bir ara Steam hesabını kendi eliyle çaldıran tipler de Steam ile iletişime geçmeden burada Steam'e sallıyordu.

Herkese selamlar yeni güncel bir haberler bu başlıktayım... Tamamen benim dangalaklığıma denk gelmiş bir durum yeni fark ettim... Maalesef TTNET'in güvenli internet aile profili açıkmış hem de uzun sürelerdir. Kapattığım gibi her şey tıkır tıkır işlemeye başladı.

Herkese selamlar yeni güncel bir haberler bu başlıktayım... Tamamen benim dangalaklığıma denk gelmiş bir durum yeni fark ettim... Maalesef TTNET'in güvenli internet aile profili açıkmış hem de uzun sürelerdir. Kapattığım gibi her şey tıkır tıkır işlemeye başladı.
O güvenli internet kadar boş bir şey yok. Bende Vodafone Net kullanıyorum, biz açmadığımız halde adamlar kendi kafalarına göre bir anda güvenli interneti açmışlar, Facebook'a, YouTube'a felan giremiyordum ya da donuyordu. Güvenli internet tarafından engellendi diye bir sayfa da açılmıyordu yani, bu yüzden sorunun kaynağını aylarca öğrenemedim. VPN kullandım uzun süre. En sonunda birgün siteye giremedim ve karşıma ''Güvenli internet'' diye bir sayfa çıktı, hemen müşteri hizmetlerinden halledip kapattık. Yani ben sana güvenli interneti açın diye talimat vermemişim, ne diye kafana göre açıyorsun ki bir garip bu ISS'ler ya.

Geri
Yukarı