Asosyal birisi üniversitede sorun yaşar mı?

Renster

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben çok asosyal birisiyim. Yaptığım şeyler sadece bunlar: Tüm gün evde durup bol bol abur cubur yemek, oyun oynamak ve uyumak. Bunlar dışında hiçbir şey zevk vermiyor. Sizce üniversitede sorun yaşar mıyım?

Merhaba. Ben çok asosyal birisiyim. Yaptığım şeyler sadece bunlar: Tüm gün evde durup bol bol abur cubur yemek, oyun oynamak ve uyumak. Bunlar dışında hiçbir şey zevk vermiyor. Sizce üniversitede sorun yaşar mıyım?
Üniversiteyi bırak, hayatın her alanında sorun yaşarsın.

Derslerine girip çıkarsın, iyi-kötü zamanla bir çevre oluşuyor zaten. Çok kasmamak lazım böyle şeyleri. Üniversiteyi aile evinde mi okuyacaksın şehir dışında mı?

Yaşamazsın bir tane daha asosyal bulup onunla sosyal olursun muhtemelen. Üniversitede gerçekten aşırı yıkık kişiler hariç asosyal kalmayı başarabilen görmedim.

Hocam KYK yurduna çıksarsan her türlü samimiyet kurardın keşke KYK ya başvuru yapsaydın.

Geri
Yukarı