Asosyallik'ten nasıl kurtulunur?

ofsaytkaan31

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500, GTX 1650, 16GB RAM
Meslek
Öğrenci
Evden çıkasım gelmiyor. Hayatım ev, okul, spor üçlüsü arasında geçip gidiyor. Okulum da bu sene bitecek. Bu asosyallikten nasıl kurtulurum?

Evden çıkasım gelmiyor. Hayatım ev, okul, spor üçlüsü arasında geçip gidiyor. Okulum da bu sene bitecek. Bu asosyallikten nasıl kurtulurum?

Farklı alanlarda kurslara git.

Birinin seni elinden, kolundan tutarak zorla dışarı çıkartacak hali yok. Sen aşacaksın bu durumu. Profil fotografından anladığım kadarıyla spora meraklısın. Tanış birileriyle. Halı saha falan yapın.

Birinin seni elinden, kolundan tutarak zorla dışarı çıkartacak hali yok. Sen aşacaksın bu durumu. Profil fotografından anladığım kadarıyla spora meraklısın. Tanış birileriyle. Halı saha falan yapın.

Hocam benim yaşıtlarımın çoğu sınava hazırlandığı için kimsede aktivite yapacak heves yok. Geçen cuma zar zor bir halı saha ayarlayabildim o kadar.

Belki de asosyal değilsinizdir sosyal olmak ve insanların ikiyüzlü tavırları sizin hoşunuza gitmiyordur.
Öyle de olabilir, çünkü ben insanlarla samimileştikten sonra çok rahat konuşabiliyorum. Ama samimileşmek zor.

Aynı şeye çözüm arıyorum ancak arkadaş çevreniz yoksa bu durumdan kurtulamıyorsunuz, yeni arkadaşlar ile tanışmayı da istemiyorum bu yüzden ev, iş, spor döngüsüne girdim ben de.

Kesinlikle buna katılıyorum.

Arkadaş çevrem var ama hepsi benim gibi asosyal, bildiğimiz okul arkadaşlığı.

Profil fotoğrafında futbol oyuncusu var ve adam yalnızım diyor, hayatta inanmam futbol oyuncuları yalnız olsun. Hadi benim gibi bilgisayar oyunu bağımlısısındır veya futbol ile aran yoktur ama futbol oynayanlarda yalnızsa futbola merak olmayan ben gibiler herhalde hiç arkadaş edinemeyiz. Ona rağmen tabii bir sürü spor dalı olduğundan bunu kendim bir şekil kurtarmıştım ama inanasım gelmedi. Ortak hobilerinizin olduğu insanlar ile tanışmaya çalışın, sosyal alanlar var halka açık kütüphane gibi oralardan arkadaş edinebilirsiniz tabii ki.

Futbol tamamen takım, arkadaşlık, birlik ve adaptasyon oyunu.

Profil fotoğrafında futbol oyuncusu var ve adam yalnızım diyor, hayatta inanmam futbol oyuncuları yalnız olsun. Hadi onlarda yalnızsa futbola merak olmayan ben hiç arkadaş edinemeyiz. Ona rağmen tabii bir sürü spor dalı olduğundan bunu kendim bir şekil kurtarmıştım ama inanasım gelmedi.

Futbol tamamen takım, arkadaşlık, birlik ve adaptasyon oyunu.

Yalan söylemek için konu açacak halim yok hocam. Hem Futbol'la yalnızlığı nasıl bağdaştırdınız anlamadım.

Yalan söylemek için konu açacak halim yok hocam. Hem Futbol'la yalnızlığı nasıl bağdaştırdınız anlamadım.
Arkadaş olamadan oynanan futbolun tadı tuzu yok bence. Öyle çok büyük maçlar değilse yani, en iyi arkadaşlıklar gördüğüm kadarıyla futbolda ediniliyor. Ben bile futbola merakım olmamasına rağmen eğlenmesini bilene çok samimi ortam sunduğuna şahitlik ettim. Nerede o eski yapılan çift kale mahalle maçları ? Şimdi kalmadı pek ama belki yapılıyordur oralarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı