Asp.net otel rezervasyon sistemi nasıl yapılır?

dogckr

Decapat
Daha fazla  
Millet rezervasyon yapıp sonra oda durumunu kontrol etmeye çalışıyorum ama rezarvasyonu ekleyemiyorum. Yarın sabaha yetişmesi lazım.

Bir de postbackurl kullanıp session ile giriş yapan kişi kendi adına tıkladığında kullanıcı bilgilerini getirmeye çalıştım o da olmadı session ile giriş yapan kişiyinin adına göre bilgiler cekmiyor null hatası veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-06-08 233343.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-08 233343.png
    315,6 KB · Görüntüleme: 73
  • Ekran görüntüsü 2022-06-08 233918.png
    Ekran görüntüsü 2022-06-08 233918.png
    521,2 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleyen: Moderatör:
Millet rezervasyon yapıp sonra oda durumunu kontrol etmeye çalışıyorum ama rezarvasyonu ekleyemiyorum. Yarın sabaha yetişmesi lazım.

Bir de postbackurl kullanıp session ile giriş yapan kişi kendi adına tıkladığında kullanıcı bilgilerini getirmeye çalıştım o da olmadı session ile giriş yapan kişiyinin adına göre bilgiler cekmiyor null hatası veriyor.
Yarın sabaha yetişmesi gereken bir ASP projesi için erken bir konu değil mi dostum. Yarın sabah açsaydın arkadaşlar 10 dakikada yardımcı olurdu :p

Evet öyle oldu başlarken ne var yaparım diye girdim ama çıkamadım.
Visual Studio yüklü olsa seve seve yardımcı olurdum (en azından denerdim :D) ben işin mizahındayım da. Visual studio yok. Uzaktan bağlanıp bakabilirim ama epey uzun süredir kod yazmıyorum. Kodu mahvetme ihtimalim de var. Üzgünüm :(

Yeni konular

Geri
Yukarı